Reklamı Kapat

İŞKUR basınla iş birliği yapacak

İŞKUR Nazilli Müdürü Yakup Ergenlik, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen’le bir araya gelerek, kurumun toplum yararına projelerinin halk nezdinde daha etkin tanıtılması için basınla iş birliği yapmak istediklerini belirtti.

Nazilli İŞKUR Müdürü Yakup Ergenlik, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen’i iş yerinde ziyaret etti. İŞKUR Müdürü Ergenlik, kurumun tanıtılması, işbaşı programları, teşvikler ve hibe programlarının halka duyurulması konusunda basının desteğini istedi. Yakup Ergenlik, göreve geldikten sonra aylık ortalama 80 olan iş başı programından yararlanma sayısının 120’ye çıktığını, önümüzdeki dönemde 200 program hedeflediklerini söyledi. Ergenlik ve Özmen, İŞKUR’un Nazilli’de daha etkin olması için neler yapılabileceği konusunda istişare yaptı.

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen de Nazilli basını olarak devlet kurumlarının, sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirterek, “Kamuoyunu aydınlatma görevi olan basın bu konuda üzerine düşen görevi yerine getiriyor. vatandaşın ve işletmenin yararına olan İŞKUR projelerinin, iş ve aş endeksli kurumların her zaman yanındayız” mesajı verdi.

17 Eylül 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.