Nazilli İŞKUR müdürü değişti

Nazilli İŞKUR Şube Müdürlüğü görevini yürüten Sedat Çolmol’un Denizli’ye tayin olmasının ardından boşalan koltuğa, Bafra İŞKUR Müdürü Yakup Ergenlik atandı.

Büyütmek için resme tıklayın

Nazilli İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürlüğü görevini yürütmekteyken Denizli’ye tayini çıkan Sedat Çolmol’un yerine, Samsun’un Bafra ilçesinde İŞKUR Hizmet Müdürlüğünde görev yapan Yakup Ergenlik atandı. Eğitim kökenli olan Ergenlik, evli ve 3 çocuk babası.

“BİR BAYRAK YARIŞIDIR”

Nazilli’de görev yapmanın mutluluk ve heyecanı içerisinde olduğunu belirten çiçeği burnunda Aydınlı Nazilli İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürü Yakup Ergenlik, “Bugüne kadar kurumumuzda görev yapan tüm çalışma arkadaşlarıma, yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. İdarecilik sonuçta bir bayrak yarışıdır, rekabet kültüründen ziyade bir ekip anlayışı içerisinde faaliyetlerimizi yürütmek temel hareket noktamızı oluşturacaktır” dedi.

“KALICI VE REEL ÇÖZÜMLER ÜRETECEĞİZ”

Nazilli ve bağlı ilçelerde istihdam ve işsizlik sorununa kalıcı ve reel çözümler üretmek istediğini ifade eden Nazilli İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürü Yakup Ergenlik, “Amacımız Nazilli ve bağlı ilçeleri olan Kuyucak, Karacasu, Buharkent ve Bozdoğan’ın iç dinamiklerini harekete geçirerek buralarda istihdam ve işsizlik sorununa kalıcı ve reel çözümler üretmektir. Bakanlığımızın ve hükümetimizin politikalarıyla yerel düzeyde işsizlik sorununu en alt düzeylere çekme çabası içerisinde olacağız. Çalışmalarımızı iş gücü piyasası verileri doğrultusunda sektörel analizlere dayanarak tüm kurumlarla birlikte iş birliği kültürü içinde yapacağız. Özel sektörden gelebilecek talepleri karşılamak üzere her türlü kolaylığı sağlayacağız. Memleketimin insanına hizmet edeceğim için mutluyum. Nazilli Hizmet Merkezi alanına giren tüm kurumlarla aktif iş birliği çalışmasını yürüteceğiz. Bunun için her türlü desteği sunacağını belirterek motivasyonumuzu arttıran İl Müdürümüz Sayın Rahmi Terzi’ye de teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

24 Haziran 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.