Reklamı Kapat

Kuyucak HEM Müdürü, Demirciler’e atandı

Kuyucak Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürü Mecit Altan Canbiter, Nazilli’ye bağlı Demirciler Mahallesi’nde bulunan ilkokula müdür olarak atandı.

Kuyucak’ta yaklaşık 8 yıldır Halk Eğitim Merkezi Müdürü olarak görev yapan Mecit Altan Canbiter, Nazilli’ye bağlı Demirciler Mahallesi’nde bulunan ilk ve ortaokula Müdür olarak atandı. Canbiter, ÖSYM tarafından yapılan "Eğitim Kurumları Yazılı Sınavı" sonucu Demirciler Ortaokulu Müdürü olarak göreve başladı. Meslek yaşamı boyunca uzun yıllar okul müdürlüğü yapan Canbiter, son atamasıyla eski görevine geri döndü.

MECİT ALTAN CANTİBER KİMDİR?

Hatay-Kırıkhan doğumlu olan Mecit Altan Canbiter, ilk ve orta öğrenimini Kırıkhan’da tamamladı. 2000 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesinden mezun olan Canbiter, Diyarbakır-Çınar'da göreve başladı. 2002 yılında Kuyucak-Aksaz' da öğretmen olarak görev yaparken, Erzurum’un Horasan ilçesinde yedek subay öğretmen olarak askerlik hizmetini tamamladı. Canbiter 2004 yılında Kuyucak Horsunlu İlköğretim Okulu'nda müdür yardımcısı, 2005-2007 yılları arasında okul müdürü olarak görev yaptı. 2007-2010 yılları arasında Kuyucak Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü olarak görev yaparken, 2010 Şubat ayında MEB Yönetici Atama Yazılı Sınavıyla Kuyucak Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne atandı. Canbiter, 2011-2012 yılları arasında Kuyucak İlçe Milli Eğitim Müdürü, 2012-2013 yılları arasında Aydın İl Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yaptı. Aynı zamanda Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans mezunu olan Cabiter, evli ve iki çocuk babası.

10 Ekim 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.