Reklamı Kapat

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları öğrencileri, başarılarla dolu bir yılı geride bıraktı ve kazandıkları okullarla bu yıl sınava girecek arkadaşları için mükemmel örnekler oluşturdu.

LGS'de Türkiye birinciliğinden YKS'de tıp, diş hekimliği, eczacılık, hukuk, psikolji ve PDR'ye uzanan yelpazede Bahçeşehirli ve Uğurlu öğrenciler, Nazilli'nin ufkunda her biri, bir yıldız gibi parladı. Nazilli Bahçeşehir ve Uğur okulları kurucu müdürü Fatih Ertap, “Arkadaşlarınızın bu seneki başarıları, çıtayı iddialı bir düzeye çıkardı. Siz de bu yıl, bu başarılara yenilerini ekleyerek ilerlemelisiniz ki gelişmeden söz edebilelim. Atatürk'ün de dediği gibi "Başarmak için bir tek şeye ihtiyacımız var, Çalışmak, çalışmak, çalışmak" dedi.

“BAŞARI BİR GELENEK”


'Çalışmak ve başarmak için Türkiye'de 51, Nazilli'de 15 yıllık deneyimiyle Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları size yeter diyen' Fatih Ertap, “Çünkü BUEK'te başarı bir gelenektir ve Nazilli'de 15 yıldır elde ettiğimiz başarılar Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları başarı geleneğinin en somut göstergeleridir. Şimdi başarma sırası sizde. Sizleri, başarı geleneğimize ortak etmek için Bahçeşehir Kolejinde, Uğur Kampüs'te ve Uğur Kurs Merkezimizde ağırlamaktan onur duyarız. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarını seçenler başardı. Şimdi sıra sizde. Başarmak için Bahçeşehir Koleji, başarmak için Uğur Kampüs, başarmak için Uğur Kurs. Bu Uğur'da çalışanlar 51 yıldır başarıyor. Başarmak için Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları” ifadelerini kullandı.
Bahçeşehir ve UĞUR eğitim kurumları 2019-2020 eğitim öğretim hayatına 19 Ağustos’da eğitim neferleri öğretmenleriyle 'merhaba' diyecek.

17 Ağustos 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.