NTO ve GEKA arasında fizibilite sözleşmesi

Nazilli Ticaret Odası (NTO) ve Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) arasında Uzun Yaşam Köyü Fizibilite projesi için sözleşme imzalandı.

Büyütmek için resme tıklayın

Nazilli Ticaret Odası’nın önemli projelerinden biri olan Uzun Yaşam Köyü Fizibilite projesi için Güney Ege Kalkınma Ajansı’na yapılan başvuru kabul edilerek 2019 yılı fizibilite desteği kapsamında sözleşme imzalandı. Uzun Yaşam Köyü Projesinin fizibilite desteği için Temmuz 2019 tarihinde Nazilli Ticaret Odası tarafından başvuru yapılmış, Eylül 2019 tarihi itibari ile de GEKA Yönetim Kurulu tarafından desteklenmesi yönünde karar verilmişti. NTO Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan tarafından imzalanan sözleşme ile mali desteğin tahsis edilebileceği öngörüldü.

“MARKA DEĞERİ KAZANDIRACAK”

NTO Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, "Projemizin tanıtımı için birçok kamu, kurum ve kuruluşlardaki yöneticiler ile sürekli istişare gerçekleştirerek her platformda dile getirmekteyiz. Bakanlarımız, milletvekillerimiz, TOBB Yönetim Kurulu Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu ve bölge idari amirlerimiz ile görüşmelerimiz halen devam etmekte ve her daim projemizi desteklemektedirler. Bu proje gerçekleştiğinde sorumluluk sahamızın çok büyük eksikliğini hissettiği marka değerini kazanmasında önemli bir adım atılmış olacaktır. Bu kazanımın, hem ticari işletmelerimize ve üreticilerimize, hem de bölgede yaşayan tüm hemşehrilerimize direkt veya dolaylı olarak olumlu yönde etkileri olacaktır” sözleriyle projenin önemine vurgu yaptı.

03 Ekim 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.