Reklamı Kapat

Yıldıztepe’de yollar yenileniyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Yıldıztepe Mahallesi 139 sokakta yol yenileme işlemlerine başladı.

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yol yapımı ve yenileme çalışmalarına hummalı bir şekilde devam ediyor. Önceden yapılan ön çalışma ve vatandaşlarla kurulan irtibat ile tespiti yapılan sokak ve caddelerin yol yapım ve yenilemeleri plan ve program dahilinde uygulamaya geçiriliyor. Bu kapsamda Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım ekipleri, Yıldıztepe Mahallesi 130 sokakta yol yenilenme çalışmalarını tamamladı. Yaklaşık 500 metrekarelik alanda başlatılan tadilat çalışmalarında altyapı kontrolleri dahilinde mevcut yolun yeni parke taşı döşemesi tamamlanarak kumlama işlemi yapıldı.

ÇÖZÜM BELEDİYECİLİĞİ VURGUSU

Çözüm Belediyeciliğine vurgu yapan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, "Yıldıztepe Mahallesi 130 sokakta yol yapım çalışmalarımızın bir kısmı tamamlandı. Altyapı, yollarımızın yapım ve onarımı için kapsamlı çalışma planımızı uygulamaya geçirerek Nazilli'mizin temel sorunlarından birisini daha hızla çözdük. Çözüm belediyeciliği anlayışıyla çıktığımız bu yolda eksik gördüğümüz her konunun üzerine gidip vatandaşlarımızın isteklerini yerine getireceğiz " dedi.

19 Temmuz 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.