Alıcık, Belediye personeline veda etti

Seçimi kaybeden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, dün öğleden sonra Belediye’ye gelerek personeline veda etti. Gazetecilere değerlendirmelerde bulunan Alıcık, “Bunda da hayır vardır. Nerede hata yaptığımızı araştıracağız” dedi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, yerel seçimlerde Millet İttifakı adayının gerisinde kalarak koltuğunu Kürşat Engin Özcan’a bıraktı. Alıcık, Belediye’ye gelerek parsoneliyle vedalaştı. Son kez makam koltuğunda oturan Haluk Alıcık, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Seçimi kaybetme nedenlerinin sorulması üzerine yerel seçimlerin genel seçim havasına sokulması sonucu vatandaşların kişilerden çok partilere oy verme eğilimi gösterdiğini belirten Alıcık, “Bunda da bir hayır vardır” dedi.

“HATALARIMIZI ARAŞTIRACAĞIZ”

Nazilli Belediyesi’nin yeni başkanı İYİ Partili Kürşat Engin Özcan’ı tebrik eden Alıcık, “Sonuçlara saygı duymak lazım. Ben bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkla beraberim. Siyaset uzun soluklu bir yarış. Vatandaşa küsmeyeceğiz. Güzel hizmetler yapmaya uğraştık. Yeni seçilen arkadaşımız da inşallah güzel hizmetler yapar. Biz bundan sonra nerede hata yaptığımızı bulmaya çalışacağız. Bugüne kadar birinci çıktığımız Arpaz, Bayındır gibi köylerde neden geriye düştüğümüzü araştıracağız” diye konuştu. Daha sonra belediyeden ayrılan Alıcık’ı personeli kapıya kadar refakat ederek alkışlarla uğurladı.

01 Nisan 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.