Başkan Özcan huzurevindeki babaları unutmadı

Babalar günü nedeniyle Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Haluk Alıcık Huzurevini ziyaret etti. Burada huzurevi sakinlerinin babalar gününü kutlayan başkan Özcan, her birine hediye dağıttı.

Nazilli’de Yeşil Mahallede bulunan Haluk Alıcık Huzurevi’ni ziyaret eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve beraberindekiler burada yaşayan babaların babalar gününü kutladı. Sohbet etme imkanı da bulan Başkan Kürşat Engin Özcan, huzurevi sakinleriyle birlikte babalar gününe özel pasta kesti. Başkan Özcan’ı ziyarette Aydın Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Seyfi Bozçevik, Haluk Alıcık Huzurevi Müdürü Şevket Duman, Nazilli Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Fatih Demir eşlik etti. Ziyarette pasta kesiminde Aydın Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Seyfi Bozçevik, Haluk Huzurevi Müdürü Şevket Duman’a başarılı çalışmalarından dolayı başarı belgesi takdim etti.

“BABA KAVRAMI BİZDE YURTTUR DEVLETTİR”

Büyüklerimizin yanında olmak çok güzel bir duygu diyen Başkan Özcan, “Bugünlere gelmemizde katkısı bulunan yaşça büyüklerimizi ve kıdemlilerimizi böyle günlerde yanlarında olmak büyük mutluluk veriyor. Kıymet bilmek lazım ki sizin de kıymetiniz bilinsin hem Nazilli olarak hem de birey olarak büyüklerimizin yanında olmak çok güzel bir duygu. Baba kavramı bizde yurttur, Devlettir, büyüklüktür bugünlere gelmemizde katkısı bulunan bütün babalarımızın babalar günü kutlu olsun. Bugünler kıymetli günler bizde bu günde bizi kabul ettikleri için babalarımıza ve müdürümüze çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Huzurevi sakinlerinden Aydınspor ve Nazillispor'un eski takım kaptanı Aktay Atilla, Özcan’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Atilla, “1968 de Aydınspor ve Nazillispor takım Kaptanlığını yaptım. Şimdi huzur evindeyim. Bugün bizi yalnız bırakmadıkları için çok mutluyum. Ziyaretlerinden dolayı Nazilli Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederim” dedi.

17 Haziran 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.