Başkan Arslan ortaklara teşekkür etti

Nazilli Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkan Nuri Arslan, Pazar günü gerçekleştirilen ve ezici bir çoğunlukla yeniden başkan olmasını sağlayan üyelere teşekkür etti.

Büyütmek için resme tıklayın

Nazilli Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Nuri Arslan, 22 Eylül Pazar günü gerçekleştirilen ve ezici bir çoğunlukla yeniden başkan olmasını sağlayan üyelere yaptığı basın açıklamasıyla teşekkür etti. Kongrede rakibi Hakan Telliel ve destekçilerinin vizyonlarını anlatmak yerine, 8 yıl fedakarlıklarla görev yapan ve kooperatifimize değer katan çalışmaları yapan, kooperatifi yüzde 1000 üzerinde büyüten başkan ve yönetimime asılsız iftiralarla saldırdığını söyleyen Nuri Arslan, Telliel’in hukuken mümkün olmayan vaadlerde bulunduğunu iddia etti.

“BÖYLE SEVİYESİZLİK GÖRMEDİK”

Nuri Arslan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Gerek kooperatif, gerekse de farklı mecralarda defalarca seçim süreçleri ve tecrübeleri yaşamış kişiler olarak böylesine seviyesiz, cahil oldukları konularda ortakları yanıltmaktan imtina etmeyen, yalan ve iftiralardan çekinmeyen, seçimi kazanmak için her yolu mübah sayan böyle ilkesiz bir aday görmediğimizi ortaklarımızla ve bu süreçte bizim hiç tasvip etmediğimiz şekilde konuyu mâl ettikleri kamuoyuyla paylaşmak isteriz.”

'SEÇİMİ ÖNE ALMAK İSTEDİ'

Hakan Telliel’in kongre sırasında seçim maddesini öne aldırmak istediğini hatırlatan Arslan “Seçim sürecinde yaymaya çalıştıkları iftiralar ve attıkları yalanlarının; genel kurulda ortaklara yönetim kurulu ve konunun uzmanları tarafından bilgilendirme yapıldığında ortaya çıkacağını bildikleri için 14. gündem maddesi olan yeni yönetim seçiminin, bilgilendirmelerin yapılacağı gündem maddelerinin öncesine, en başa almak istemiş, buna gerekçe olarakta 'ortaklarımızı burada meşgul etmeyelim, herkesin işi vardır' diyecek kadar küçülmüştür. Ortaklarımızın aklıyla dalga geçecek kadar basitleşen bu talebe ortaklar ve divan gereken cevabı vermiş seçim ortaklar doğru bilgilendirildikten sonra gerçekleşmiştir” dedi.

ORTAKLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Arslan açıklamasının sonunda “Ortaklarımızın ezici bir çoğunlukla gösterdikleri bilinç, tepki ve yönetimimize verdikleri güvenoyu için teşekkür ediyor, yine bize emanet ettiğiniz kooperatifimizin geleceği için aynı çaba ve mücadeleyle çalışacağımızı bildiriyor, bu kirli süreçte doğrunun yanında olan herkese teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

01 Ekim 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.