Nazilli Kent Konseyi'nde seçimler devam etti

Nazilli Kent Konseyi'nde 'Emekli ve Yaşlı Meclisi' ile 'İnsan Kaynakları ve Hukuk Çalışma Grubu' başkanlık seçimleri yapıldı. İlk güne nazaran seçimlerin ikinci gününde katılımın az olduğu görüldü.

+10
Haber albümü için resme tıklayın

Nazilli Kent Konseyi Çalışma Grupları ve Meclis Başkanları Seçimleri, 2. günde devam etti. Kent Konseyi Başkanı Bülent Burmaoğlu’nun ev sahipliğinde, Nazilli Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen seçimlere, Yürütme Kurulu Üyeleri Şenol Babacan ve Faruk Baştepe ile Genel Sekreter Yeşim Sarp da katıldı. Tek adaylı seçimlerde 2 başkan, bütün katılımcıların oyuyla, oy birliğiyle seçildi. Emekli ve Yaşlı Meclisi’ne Leyla Çamurlu, bu sene ilk kez kurulan İnsan Kaynakları ve Hukuk Çalışma Grubu'na ise avukat Elçin Erdem seçildi.

"EMEKLİLER İÇİN BİRÇOK PROJE VAR"

Nazilli’nin emekli şehri olduğunu ifade eden Nazilli Kent Konseyi Emekli ve Yaşlı Meclisi'nin yeni Başkanı Leyla Çamurlu, “Nazilli’de emekliler için yapılacak birçok proje var. İnşallah ekibimle beraber bunları gerçekleştirmeye çalışacağız. Emekliler için rahat ve huzurlu bir ortam sağlamaya, yaratmaya çalışacağız” dedi.

"ŞEFFAFLIK İLKESİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ"

İnsan Kaynakları ve Hukuk Çalışma Grubu Başkanı Elçin Erdem ise, “Çalışma grubumuzda hukukçu arkadaşlar da olacak. Ama kentimizin insanlarını da dahil edeceğiz. Çünkü kentimizin hukuki sorunlarını çözmek bizim asıl amacımız. Şeffaflık ilkesi bizim için önemli. Herkes her şeyi, haklarını bilsin. Bunları nasıl yargıda kullanacağını bilsinler. Kişi ve kurumlarla bağlantımızı kurarak kentimize faydalı olmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

22 Ekim 2019 Aydin/ Nazilli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.