Başkan Özcan CHP’li kadınları ağırladı

CHP Aydın İl Başkanı Ayşe Özdemir, 17 ilçenin kadın kolları başkanları ve kadın yöneticiler ile birlikte Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ı makamında ziyaret etti.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Ekim ayı eşgüdüm toplantısını gerçekleştirmek üzere Nazilli’de bulunan Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, beraberindeki 17 ilçe kadın kolları başkanları ve yöneticileri ile birlikte Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ı makamında ziyaret etti. CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim’in de eşlik ettiği ziyarette CHP’li kadınlar Başkan Özcan’la istişarelerde bulundu. 31 Mart yerel seçimlerinde yaptıkları çalışmalardan dolayı CHP'li kadınlara teşekkür eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, CHP’li kadınlara el sanatları kursiyerlerinin hazırladığı hediyeleri sundu.

“MİLLET İTTİFAKI DAĞILMAYACAK”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özcan, "Millet İttifakı olarak Aydın'da ve Nazilli'de hepimiz özveriyle çalıştık. Katkılardan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Yarınlar daha güzel olacak. Meşaleyi yaktık, bunun sonunda hedefe varacağız" dedi. Seçimin ardından başka bir çalışma ortamına girdiğini ve yoğun bir şekilde çalıştığını ifade eden Özcan, "Yaklaşık 8 gündür çeşitli belediye başkanlarıyla birlikte grup toplantıları yapıyoruz. Bu süreç içerisinde gördük ki arkadaşlarımızın hepsi çok heyecanlı. Yarınların iyi ve güzel olacağı, başarılı olacağımız noktasında hiç kimsenin şüphesi yok. Dün İstanbul il başkanımız ziyaretimize geldi. Temmuz ayında da genel başkanlarımızın söyledikleri aynı. Bu ittifak en az parlamenter rejim tesis edilene kadar devam edecek ve bu ittifakın dışında herhangi bir şey düşünen kişi yanılır, yanlış yapar ve sürecin dışında kalır. Parti yetkililerimiz bunu söylüyor" sözleriyle Millet İttifakı’nın bozulabileceği yönündeki iddiaların yersiz olduğunu ifade etti.

“İNANDIK VE BAŞARDIK”

Millet İttifakı’nın Aydın ve Nazilli’de sağlam bir şekilde tesis edildiğine değinen Başkan Özcan, “Türkiye'nin birçok noktasında konuştuğumuz yerlerde de, ittifaka ruhen ve fiziken hayat veren genel başkanlarımız, genel başkan yardımcılarımız, milletvekillerimiz, il başkanlarımıza ve en altta da ilçe örgütlerinde ve teşkilatlarımızdaki başkanlarımıza çok çok teşekkür ediyorum. Nazilli'de bir başarı hikayesi var. İleride siyasetin bugünleri yazılırken İnşallah biz hayatta oluruz ve bazı şeyleri söyleyebiliriz. Aydın il teşkilatlarımız da inandı. Özlem başkanımız da inandı. Herkes en az çalışan benim kadar çalıştı ve güzel bir netice elde ettik. Burada, yapmış olduğunuz bu ziyarette tekrar o görüntüyü canlandırdığınız için hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Yarınlarda yine beraber çalışacağız. İnşallah bundan sonra daha çok ses getireceğiz" ifadelerini kullandı.

GÖREVİNDE BAŞARI DİLEDİ

Ziyarette konuşan CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir ise, "CHP kadın örgütleri olarak her ay bir ilçemizde düzenli olarak ilçe başkanlarımız ile beraber eşgüdüm toplantısı yapıyoruz. Biz bu toplantılarımızı hiç aralıksız sürdürüyoruz ve yarın seçim olacakmış gibi devam ediyoruz. Yerel seçimlerde Nazilli'de Millet İttifakı olarak seçimi alacağımıza yürekten inanıyorduk. Çünkü biz halkın içindeyiz, evlere giren insanlarız. Dolayısıyla insanların nabzını çok iyi tutuyoruz, isteklerini biliyoruz. Şikayetlerini dinliyoruz. Bir şeylerin değişmesi gerektiğini onlar talep etti ve değişti. Çok güzel oldu. Millet İttifakı olarak en iyi şekilde örgütlendik ve birlik beraberlik içinde güzel çalıştık. Yapılacak olan ilk genel seçimde de Millet İttifakı olarak iktidar olacağımıza inanıyoruz. Kadın örgütü buna inanıyor. Kadınlar inanıyorsa bu iş olur zaten. Bizleri kabulünüzden dolayı çok teşekkür ediyor, belediye başkanlığı görevinde sizlere başarılar diliyoruz" dedi.

24 Ekim 2019 Aydin/ Nazilli- Gündem

Muhabir Mustafa Toksöz


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.