Reklamı Kapat

Kafa Matematik'ten indirim anlaşması

Nazilli’de bulunan Kafa Matematik Atölyesi, İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubesi ve Mimarlar Odası Nazilli Temsilciliğiyle indirim anlaşması imzaladı.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın'ın Nazilli ilçesinde sadece matematik alanında verdiği eğitimle tek olma özelliğinde olan Kafa Matematik Atölyesi, kurumlarla indirim anlaşmaları yapmaya devam ediyor. Son olarak Kafa Matematik Atölyesi Nazilli'nin önde gelen meslek odalarından olan TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubesi ve Mimarlar Odası Nazilli Şubesiyle indirim anlaşması yaptı. Bir yıllık yüzde 15 yapılacak indirim anlaşması törenlerinde Kafa Matematik Atölyesi Kurucuları İsmail Engin ve Ersin Koçarlı, Kurs Müdürü Ali Akdemir, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şube Başkanı Gürkan Yenipazarlı, Mimarlar Odası Nazilli Şube Başkanı Murat Tosun ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

“SÜREĞEN VE DEVAMLI OLACAK”

Bu anlaşmaların devamlılıklarını sağlayacaklarını ifade eden Kafa Matematik Atölyesi kurucuları İsmail Engin ve Ersin Koçarlı, “Bugün itibariyle Kafa Eğitim Kurumları içerisindeki Pratik Matematik ve Kafa Çocuk Kulübü’nün eğitim çalışmalarında Nazilli ve Aydın’da odaya kayıtlı olan inşaat mühendisleri ve mimarlarla, birinci derece yakınları akrabaları ve çocukları ile ilgili 1 seneyi kapsayan bir anlaşma imzaladık. Yüzde 15’lik indirim sağlayacak anlaşma yaptık. Bu anlaşmanın herkese hayırlı olmasını diliyorum. Bu çalışmaların mühendislerimizle birlikte mesleki boyutta da süreğen ve devamlılığını sağlayacağız. İyi bir şeyler koyacağımızı Nazilli olarak inanıyorum ve hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

“YÜZDE 15 İNDİRİM”

Bu anlaşmayla üyelerinin yüzde 15 indirimli yararlanacağını dile getiren TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şube Başkanı Gürkan Yenipazarlı, “Nazilli Kafa Matematik Atölyesi'yle beraber protokol imzaladık. Bugün bu protokolle odamızın referans olduğu üyelerimiz, birinci derece yakınlar ve referans olduğu öğrenciler eğitim aldıkları takdirde yüzde 15’lik indirimden yararlanacaklar. Kendilerine bu tarz dayanışma için çok teşekkür ediyoruz. Bizler de kendilerine her açıdan öğrencilerimizin mühendislik anlamında alacakları eğitimde hem bir farkındalık olması açısından hem de yardım olması açısından sonuna kadar desteklerimizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

“AMACIMIZ ÜYELERİMİZE HİZMET”

Amaçlarının üyelerine hizmet olduğunu belirten Aydın Mimarlar Odası Nazilli Şube Başkanı Murat Tosun, “Kafa Pratik Matematik ve Kafa Çocuk Kulübüyle imzaladığımız bu anlaşmayla üyelerimiz hizmetlerden yüzde 15 indirimli yararlanacak. Amacımız üyelerimize hizmet. Bize bu olanağı sağlayan kurum kurucuları İsmail Engin ve Ersin Koçarlı’ya duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederim” dedi.
İndirim anlaşmaları şube temsilciliklerinin hizmet binalarında imzalandı.

01 Kasım 2019 Aydin/ Nazilli- Eğitim

Muhabir Mustafa Toksöz


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.