Asımın Nesli Anadolu Lisesi’nde önemli proje

Nazilli Asımın Nesli Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, E-Twinning kapsamında yürüttüğü “Sağlıklı Ol, Gelecek İçin Umut Dolu Ol” adlı projeyi öğrenci ve öğretmenlere tanıttı.

Haber albümü için resme tıklayın

Nazilli Asımın Nesli Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, E-Twinning kapsamında yürüttüğü “Sağlıklı Ol, Gelecek İçin Umut Dolu Ol” adlı projesini okuldaki konferans salonunda öğrenci ve öğretmenlerine tanıttı. İngilizce öğretmenlerinden Hatice Yavaş Karagöz koordinatörlüğünde, 2019-2020 eğitim öğretim yılı için Ulusal Destek Servisi’nin kabul ettiği E-Twinning Projesi okul öğrencileri tarafından büyük ilgi görürken, Ekim ayı içerisinde yapılan çalışmalar ve aktiviteler de öğrencilere sunuldu.

PROJENİN AMAÇLARI AÇIKLANDI

Projeyle güvenli ve bilinçli web araçlarının kullanımını sağlamak, aktif yaşamı desteklemek ve bu doğrultuda gençlerin hem ruh, hem de beden sağlıklarını koruyarak ortaya sağlam zincirler çıkarmak, sağlam kafa sağlam vücutta bulunur düşüncesiyle bedensel hareketliliği sağlamak, gençlerin yurt dışındaki akranları ile sağlıklı yaşam konusunda fikir alışverişinde bulunmalarını ve bu görüş çeşitliğini sentezleyerek yaşamlarına entegre etmelerini sağlamak amaçlanıyor.

ÖĞRENCİLERE SUNUM YAPILDI

Projenin Mayıs ayına kadar çeşitli etkinliklerle devam edeceği belirtildi. Ekim ayı çalışmaları kapsamında projenin öğrencilere tanıtıldığı, bülten panosu hazırlıklarının tamamlandığı ifade edildi. İlk ay yapılan çalışmalar ve aktiviteler, çeşitli görseller ve video gösterileriyle öğrencilere sunuldu.

08 Kasım 2019 - Gündem

Muhabir Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.