Reklamı Kapat

Alıcık’tan öğrencilere iyi tatiller

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, öğrencilerin 2019-2020 yarıyıl tatiline başlamasıyla ilgili bir basın açıklaması yayınladı. Alıcık, “Gençler, serbest zamanlarınızı gönlünüzce değerlendirin” nasihatinde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Yarı yıl tatili ile ilgili açıklamayı MHP İl Başkanı Haluk Alıcık yaptı. Alıcık açıklamasında, öğretmen ve öğrencilerin iyi bir tatil geçirmesini dlerken, “Saygıdeğer Öğretmenlerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz, Özveriyle sürdürdüğünüz bir öğretim yılının daha sonuna geldiniz. Öğrencilerimizin, anne- babaların heyecanla beklediği karneleri bugün alacaksınız. Uzun bir eğitim maratonunun ardından en büyük hakkınız olan tatili sonuna kadar hak ettiğinizi bilmenizi isterim. 2019-2020 eğitim-öğretim yılının birinci dönemini tamamlarken, öncelikle anaokulundan üniversiteye kadar tüm kademelerde eğitim gören siz değerli öğrencilerimizi kutluyorum. Bir yılın sonunda aldığınız karnelerinizde notlarınız ne olursa olsun; umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum” dedi.

“GELECEĞİN TÜRKİYE'Sİ GÜÇLÜ VE MUZAFFER OLACAKTIR”

Başkan Haluk Alıcık açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi; “Atatürk'ümüzün gösterdiği hedeflere doğru, endüstri 4.0 çağı disiplininde, bir ilinde ilim ve bilim, diğer elinde ahlak ve erdem olan milli kimliğine her şart altında sahip çıkan evlatlarımız sayesinde geleceğin Türkiye'si güçlü ve muzaffer olacaktır. Sorgulayan, tartışan ve meselelere analitik bakabilen berrak bir zihni teşvik eden, ezberden ziyade anlamaya öncelik veren, çağının sorunlarına kafa yoran, okuma alışkanlığı kazandıran ve zorlamaya dayalı olmayan çalışma disiplinini tavsiye eden öğretim yapısıyla aşacağımızdan kimse kuşku duymamalıdır. 2019-2020 Eğitim Öğretim dönemi 1’nci yarı yılı bitti. Yoğun çalışma döneminden, kısa da olsa dinlenme fırsatı bulacaksınız. Serbest zamanlarınızı gönlünüzce değerlendirmenizi diliyorum. Türk Milletine layık evlatlar yetiştirme yarışındaki ailelerinizi tebrik ederim. Gençlerimizin yetiştirilmesinde büyük fedakarlıklar yapan değerli öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ederim.”

18 Ocak 2020 Aydin- Gündem

Muhabir Adem Adlim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.