Reklamı Kapat

Nazilli Lisesi mezunları buluşuyor

Aydın’ın köklü eğitim kurumlarından Nazilli Lisesi’nin 1977 mezunları 25 Ocak 2020 Cumartesi günü bir araya geliyor.

Haber albümü için resme tıklayın

1957 yılından bu yana Aydın'ın köklü eğitim kurumları arasında yerini alan Nazilli Lisesi’nden yetişen birçok meslek dalına sahip mezunlar ve öğrencilerin eğitiminde emeği olan öğretmenler biraya gelerek hasret giderecek. 1977 mezunlarından Bülent Civan'ın öncülük edeceği organizasyona aslen Nazillili olan Nazilli Lisesi Mezunu İzmir eski Milletvekili ve Gazeteci Mustafa Balbay’da katılacak. 2010 yılından bu yana her yıl bir araya gelerek gelenekselleşen buluşma, yine yılların hasretini gidermeye vesile olacak.

43 YILIN HASRETİNİ GİDERECEKLER

Ünlü gazeteci Mustafa Balbay’ın yanı sıra okulun emekli öğretmenlerinden Keramettin Büyükçoban, Mümin Çoban, Hakkı Gökkavas, Nevin Sağ, Faruk Ünalp, Selma Çoban, Suphi Sağ, Vildan Buğdaycı ve Mustafa Bedel’in de katılacağı gece Nazilli Belediyesi’ne ait Menderes Restorantta gerçekleşecek. 43 yıl aradan sonra gerçekleşen buluşmaya öğretmen ve lise mezunu harici kimsenin kabul edilmezken, etkinlikte bir araya gelerek uzun yıllardır görmedikleri okul arkadaşlarını görme fırsatı bulunacak. Nazilli Lisesi’nden yolu geçen herkesi anlamlı buluşmaya davet eden organizasyon sorumlusu 1977 mezunlarından Bülent Civan; “Nazilli Belediyemize ait güzide işletmelerden olan Menderes Restorantta 25 Ocak Cumartesi günü saat 19.00’da buluşmamız gerçekleşecek. Gecemiz başta 1977 mezunları olmak üzere lisemizin mezunları ve öğretmenlerine açık olacak. Nazilli Lisesi’nden yetişen profesör, avukat, öğretmen, asker emeklisi gibi farklı iş kollarından mezunların yanı sıra İzmir eski Milletvekili Mustafa Ali Balbay ve emekli öğretmenlerimiz buluşmaya katılacak. Yemekli buluşma için rezervasyon ve araç servisi bilgisi için 0505 638 49 59 nolu telefonu arayabilirler” dedi.

20 Ocak 2020 Aydin/ Nazilli- Gündem

Muhabir Adem Adlim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.