Reklamı Kapat

Arslan; “Mali Müşavirlerimiz olmazsa olmazımız”

Nazilli Ticaret Odası (NTO), Aydın Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına (SMMMO) kayıtlı meslek mensupları, Oda Başkanı Rıza Yörüyen’în de katılımıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Haber albümü için resme tıklayın

Nazilli Ticaret Odası'nın ev sahipliğinde, kurumsal istişare ve dış paydaş organizasyonları çerçevesinde yapılan toplantıya Aydın SMMMO’na kayıtlı, sorumluluk sahasında bulunan muhasebeciler katıldı. Nazilli Vakfıkebir Restoranda saat 10.00’da yapılan toplantıda iş hayatında yaşanan zorluklar ve çözüm önerileri konuşuldu.

YÖRÜYEN, TEŞEKKÜR ETTİ

Aydın SMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Yörüyen yaptığı konuşmada “Kurumsal dayanışma ve iş birliği amacıyla Nazilli Ticaret Odası ile birçok kez bir araya gelmekteyiz. SMMMO adına, Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan ve Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler’e davetleri için teşekkür ederim” dedi.

“İŞ BİRLİĞİNE AÇIĞIZ”

Her türlü öneri ve iş birliğine açığız diyen NTO Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, “Odamız faaliyet ve çalışmalarında Mali Müşavirlerimizin ayrı bir yeri bulunmaktadır. Çünkü üyelerimizin birçok işlemi Mali Müşavirlerin bilgisi dahilinde gerçekleşmektedir. Bu nedenle onlardan gelecek her türlü öneri ve görüşleri bizim için önem arz etmektedir. Her yıl olduğu gibi programımız dahilinde en önemli paydaşımız olan SMMMO ile bir araya gelmeye çalışıyoruz. Onlardan gelecek her türlü öneri ve iş birliğine açık olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Odamız Meclisi ve Yönetim Kurulu adına, SMMMO Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri nezdinde katılan tüm meslek mensuplarına teşekkür ediyorum” dedi.

21 Ocak 2020 Aydin- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.