Reklamı Kapat

MHP Nazilli'de ilçe yönetimi belli oldu

Nazilli'de geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nazilli İlçe Teşkilatı’na İlçe başkanı olarak atanan Hasan Eren, 53 kişilik yönetim kurulu listesini açıkladı.

Haber albümü için resme tıklayın

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’ın olurlarıyla Nazilli İlçe Başkanlığı görevine getirilen iş adamı Hasan Eren, 'Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben' anlayışıyla bayrağı devraldığını söyledi. Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu ile Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık'a teşekkür ettiğini aktaran Eren; “Yüce yaradan ömür verdiği ve nasip ettiği sürece bu kutlu yolda kutlu davamızı en üst düzeye çıkarma hedefi ve azmi içinde olacağız. Bu görev bir bayrak yarışıdır. Bizler bugün bu dava arkadaşlarımızın gücü, dirayeti, yılmak ve yorulmak bilmeyen enerjileriyle ilçemizde gönül seferberliği başlatarak çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmadan, küçüklerimizin umudunu, kardeşlerimizin gücünü ve büyüklerimizin de duasını alıp yola revan olacağız. Vakit birlik olma günü, gün iri olma, gün diri olma günüdür. Türkmen Beyimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin; "Ulaşacak özlemlerimiz vardır. Gerçekleştireceğimiz hayallerimiz vardır. Mutlaka varacağımız yüksek ülkülerimiz vardır. Beraber olursak başarırız. Ayrı ayrı değil, birlikte durursak sonuç alırız” sözlerini hem bize bir rehber hem de davamız yolunda bize ışıktır olacaktır."

"HİZMET VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ"

Milliyetçi Hareket Partisi Nazilli İlçe Teşkilatı olarak bizler, bu kutlu davada üzerimize düşen görevin bilinci ve farkındalığıyla bir gün değil, her gün davamız için çalışmaya yeminliyiz diyen Hasan Eren; "Davaya ortak olup yanımızda olana, yanımızda olamayıp el açıp hayır duası edene de Allah razı olsun diyoruz. Bugüne kadar teşkilatlarımıza ve ocaklarımıza hizmet eden, başta önceki İlçe Başkanımız Cüneyt Korkmaz başta olmak üzere, meclis üyelerimize ve dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, bir nedenle yollarımız ayrılmış olan gönül dostlarımızı da yolumuza yoldaş olmaya davet ediyoruz. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun" iadelerini kullandı.

MHP İLÇE YÖNETİMİ

Hasan Eren'in ekibinde Hulki Karakaya, Doğan Topcu, Haluk Öztürk, Adnan Bayram, Birsen Karlıoğlu, Ergül Peçel, Taner Taşkıran, Ahmet Korkut, Akın Karakuyu, Ali Şimşek, Ali Pamukoğlu, Ali Yılmaz, Atilla Demirel, Aydın Özsepet, Ayşe Kirişoğlu, Aziz Cemalbey, Bayram Sezer, Cansu Karabıyık Özbek, Çetin Yeşilbağ, Efe Güneri, Fadime Aksoy, Fazıl Akgün, Fikret Mamak, Gündal Kaykal, Hatice Yıldırım, Hikmet Çıldır, Hüdaverdi Uysal, İsmail Gökçeki, Kemal Ayser, Levent Çolak, Kazım Yıldız, Mehmet Ali Evci, Mehmet Çolakkol, Mehmet Demirel, Mehmet Erdinç, Memduh Arslan, Muhammet Güzel, Murat Halal, Musa Yakut, Mustafa Keskin, Nogman Salih Şengün, Nuri Şimşek, Ömer Şahan, Soner Şimşek, Şaban Kutlu, Tayfur Çakmak, Yaşar Koç, Yaşar Köşk, Yavuz Yazıcı, Yılmaz Candan, Yüksel Avı ve Zeki Açık yer aldı.

01 Şubat 2020 Aydin/ Nazilli- Siyaset

Muhabir Mustafa Toksöz


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.