İstanbul Ofset Karton Çanta ve Cepli Dosyalar

İstanbul Bayrampaşa ilçesinde bulunan üretim tesislerinde matbaa ve baskı hizmetlerini veren firma 2004 yılından beri matbaacılık sektöründe hayat sürüyor.

İstanbul Bayrampaşa ilçesinde bulunan üretim tesislerinde matbaa ve baskı hizmetlerini veren firma 2004 yılından beri matbaacılık sektöründe hayat sürüyor. Kaliteli baskı ürünleri sayesinde ülke genelinde bu alanda en çok tercih edilen firmalar arasında bulunuyor. Firma bu alanda ve promosyon alanında pek çok ürünün üretimini gerçekleştiriyor. Bunun dışında firma online olarak da hizmet veriyor. Firmanın ürünleri arasında cepli dosyalar, karton çantalar, dergiler, etiketler, bloknotlar, afişler, takvimler, kitaplar, magnetler, kataloglar ve dergiler gibi ürünler yer alıyor.

Cepli Dosya Üretimi

Matbaacılık alanında bir numara olan firma şirketlerin sunum yapmak amacıyla kullandığı cepli dosyalarında üretimini yapıyor. Bu dosyalar ihtiyaç duyan firmanın özellikleri ve hizmetleri göz önünde bulundurularak ve deneyimli tasarım ekiplerinin çalışmaları sonunda ortaya çıkarılıyor.

Kişiler cepli dosya sipariş etmek istediklerinde firmaya dosya adeti, ebadı, kağıt özellikleri, el işçiliği ve renk gibi isteklerini bildirdikten sonra sipariş veriyorlar. Baskı firması sipariş edilen cepli dosyaların baskılarını en geç 4 iş günü içinde tamamlayarak sahiplerine ulaştırıyor. Sipariş İstanbul dışında bir yerden verildiğinde ürünlerin kargo şirketleri aracılığıyla ulaştırılmasını sağlıyor.

Firma cepli dosyaların baskı üretiminde Amerikan bristol kağıdı ve kuşe kağıdı kullanıyor. Ayrıca firma cepli dosyalar için yaptığı tasarımlar için kişilerden ücret talebinde bulunmuyor.

Cepli Dosya Çeşitleri

İstanbul baskı firması ihtiyaçlara göre farklı özelliklerde cepli dosyaların üretimini yapıyor. Örneğin üretilen cepli dosyalar mat selefonlu ya da parlak selefonlu olarak tercihe göre üretiliyor. Ayrıca üretilen cepli dosyalar 23x33 cm boyutlarında hazırlanarak üzerine gereken baskılar yapılıyor.

Cepli dosyalar 250, 500, 1000 ve 2000 adet şeklinde hazırlanarak teslim ediliyor. Üretilen bu dosyaların fiyatları da basılan adet sayısına, kullanılan malzemeye ve el işçiliği ne bağlı olarak değişebiliyor. Bunun dışında kişiler tarafından istenilen varak, selefon, cep kısmı baskısı ve lak gibi ekstra istekler olduğunda fiyat tarifesinde artış oluyor.

Firmanın cepli dosyalardan yapmasını isteyen kişiler firmanın güncel fiyatlarını inceleyerek sipariş verebiliyorlar.

Karton Çanta Üretimi

Matbaacılığın bir numarası olan firma cepli dosyaların üretimi dışında karton çanta üretimi de yapıyor. Poşetlerin çevreye zararlı olması sebebiyle artan karton çantaların kullanımı sayesinde firma çok sayıda üretim yapıyor. Firmalar ürün dağıtmak ve satış yapmak amacıyla kullanacakları karton çantaları firmaya sipariş ediyorlar. Firma bu çantalar üzerinde firmanın bilgilerini basarak üretimi yapıyor. Tamamen doğa dostu olan bu çantalar çabuk yok olduğu için çevreye zarar vermiyor. Firma sipariş edilen karton çantaların üretimini 5 gün içinde tamamlayarak teslim ediyor ve firma cepli dosyalarda olduğu gibi karton çantalarda da tasarım ücreti talep etmiyor.

Karton Çantaların Özellikleri ve Çeşitleri

Firma üretim tesislerinde de kaliteli ve dayanıklı karton çantaların üretimini yapıyor. Bu çantalar yatay ve dikey şekillerde üretilebiliyor. Bunun dışında firma farklı ebatlarda ve boyutlarda karton çantalar üretiyor.

Firma tarafından üretilen karton çantaların çeşitleri ve boyutları şunlardır;

  • 7x17x25 dikey ebat ipli çanta
  • 8x25x35 dikey ebat ipli çanta
  • 8x26x38 dikey ebat ipli çanta
  • 9x24x17 yatay ebat ipli çanta
  • 10x25x24 yatay ebat ipli çanta
  • 11x30x25 yatay ebat ipli çanta

Karton çantaların tamamını firma Amerikan bristol kağıttan üretiyor. Ayrıca çantalara selefonlu ve renkli baskı yapıyorlar. Bunun dışında üretilen kağıt çantalara ipli kulplar yaparak kişilerin kolay kullanmasını sağlıyorlar. 1000 ve 2000 adetlerde hazırladıkları bu çantaları isteğe göre en iyi şekilde hazırlayarak alıcısına ulaşması sağlıyorlar.

02 Mart 2020 İstanbul- Teknoloji

Muhabir Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.