Reklamı Kapat

NTO'dan NAMDER’e 'hayırlı olsun' ziyareti

Nazilli Ticaret Odası (NTO) Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler ve 10'uncu Grup Komitesi Başkanı Güler Kurudere Akbaş, yeni kurulan Nazilli Müteahhitler Derneği'ne (NAMDER) hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Geçtiğimiz ay Müteahhit Remzi Erdemci ve yönetim kurulu üyeleri öncülüğünde kurulan NAMDER, NTO 10. Grup Komitesini dernek binasında ağırladı. Yeni Mahalle İnci Yapı arkasından bulunan dernek binasında yapılan 'hayırlı olsun' ziyarete NAMDER Başkanı Remzi Erdemci ve yönetim kurulu üyeleri, NTO Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler, NTO 10. Grup Komitesi Başkanı Güler Kurudere Akbaş ve yönetim kurulu katıldı.

“HERKES NAZİLLİ İÇİN MEMLEKET İÇİN NE YAPABİLİRİZ ONUN DERDİNDE”

NTO Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler, NAMDER’in kurulduğu için memnun olduğunu dile getirerek, resmi bir muhataplarının bulunmasında dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti. Başkan Gürdal Yüzügüler, “Rabbim her konuda yar ve yardımcınız olsun çok güzel bir dernek olmuş. Bizler oda olarak bu konuda resmi bir muhatabımızın olmasından mutluluk duyarız. Ayrıca böyle bir paydaş bir kurumun resmi olarak bizlere destek olmasından güç alırız. Zaten birçok arkadaşımız yıllardır bu sektörde çok başarılı yapılara imza atmış. Ben biliyorum ki bu oluşumdaki hiç kimsenin hiç kimseye bir şey ispat etme gibi bir kaygısı yok. Buradaki herkes Nazilli için memleket için ne yapabiliriz onun derdinde olan arkadaşlarımız. Biz ticaret odası olarak bu oluşuma en başından beri destek vereceğimizi beyan ettik. Ellimizden geldiğince bundan sonra sizlerle müşterek çalışıp neler yapabiliriz onun gayretinde oluruz” dedi.

“ÖNCELİĞİMİZ BİRLİK BERABERLİK”

Birlikten güç doğar diyerek açıklamalarına başlayan NAMDER Başkanı Remzi Erdemci, “Biz bu yola çıkarken önceliğimiz birlik ve beraberlikti. Birlik ve beraberliği koruduğumuz sürece yapmayacağımız hiç bir şey yok. Bu yola çıkarken herkesin bir amacı işi gücü vardı. Ama biz istedik ki birlikte olalım birlikten güç doğar dedik ve bu yolda da bizi yalnız bırakmayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Geldiğiniz için ayağınıza sağlık” diyerek yapılan ziyaretten dolayı memnun olduklarını söyledi.

“UYUMLU ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIMIZI İNANIYORUM”

'Allah birlik beraberliğimizi bozmasın' diyen NAMDER başkan yardımcısı Erkan Abbasoğlu,"Birlik ve beraberliğin sağlandığı bir ortam var burada. Dünya görüşünden çok farklı insanların amaç ve çıkar gözetmeksizin sadece yaptıkları işle alakalı olarak menfaatlerini göz önünde bulundurarak bir birliktelik sergiledik. Ben hem ticaret odası adına hem de NAMDER adına birlikte uyumlu şekilde çalışacağımıza inanıyorum. Birlikte görüş alarak sağlıklı bir çalışma yapacağımıza inanıyorum. Nazilli’miz için hayırlı olsun Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

“HEPİNİZİ BİR ARADA GÖRMEK GURUR VERİCİ”

Ortak paydada konuları istişare ederek yol alacaklarını dile getiren Nazilli Ticaret Odası 10’uncu Komite Başkanı Güler Kurudere Akbaş, “NAMDER bir çok başarıya imza atacak. Komite başkanı olarak öncelikle sizlerle birlikte olmak çok güzel. Şuan ki ekonomik koşullar içerisinde hepinizi bir arada görmek gurur verici. Bu bakımdan Remzi beyi tebrik ediyorum. Bundan sonraki süreçte Ticaret Odası ile birlikte ortak paydada konuları istişare ederek yol alacak olursak kimse önümüzde duramaz. Çok daha büyük başarılara imza atarız” ifadelerine yer verdi.

Konuşmaların ardından NTO ve NAMDER heyetleri sorunları ve çözüm yollarını konuşarak, karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

10 Mart 2020 Aydin/ Nazilli- Gündem

Muhabir Mustafa Toksöz


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.