‘Özlem Çerçioğlu kadar başınıza taş düşsün’

CHP Nazilli İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen ‘Yerelden Genele esnaflarımızın sorunları ve çözümleri’ konulu istişare toplantısı büyük ilgi gördü. Esnafın ve vatandaşın yanında olduklarını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, AK Partili Milletvekillerine sitem ederek; “Bunlarda Özlem Çerçioğlu fobisi oluşmuş. Sorunlarına çözüm üreteceklerine sürekli benimle uğraşıyorlar. Başınıza Çerçioğlu kadar taş düşsün” dedi.

+8
Haber albümü için resme tıklayın

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim’in ev sahipliğinde Hangar Restoran’da düzenlenen istişare toplantısına CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ve Süleyman Bülbül, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı CHP’li Mert Öreroğlu, CHP Nazilli Kadın Kolları Başkanı Gamze Arslan, CHP Nazilli Gençlik Kolları Başkanı Doğukan Kurnaz, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, Nazilli Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, Nazilli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Dursun Öztunç ile Nazilli’de hizmet veren Esnaf Odası Başkanları ve çok sayıda Aydın Büyükşehir Belediyesi Bürokratı katıldı. Toplantıya davet edilen oda başkanlarından Şoförler Odası Başkanvekili ve Ayakkabıcılar Odası Başkanının katılmaması ise dikkat çekti.

“SORUNLARI ÇÖZMEYE HAZIRIZ”

CHP Aydın İl Başkanlığı ve Nazilli İlçe Başkanlığı’nın ortaklaşa gerçekleştirdiği Mahalle Muhtarları toplantılarının ardından ‘Yerelden Genele esnaflarımızın sorunları ve çözümleri’ konulu esnaf odaları başkanlarıyla birlikte istişare toplantısı düzenlediklerini söyleyen CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim ve İl Başkanı Ali Çankır, birer açılış konuşması gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından bahseden Sevim ve Çankır, CHP İktidarı ile sorunların çözülmesi için hazır olduklarını söyledi.

“ELİMİZDEN GELEN ÇABAYI GÖSTERECEĞİZ”

Organizasyon için CHP Nazilli İlçe Örgütüne teşekkür ederek konuşmasına başlayan CHP PM Üyesi ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan; “1 Ekim itibariyle TBMM’nin yeni yasama yılı açılıyor. Aslında Türkiye’nin önemli meselelerini konuşmamız gereken çözüm merkezi, TBMM ne yazık ki son iki yılda artık daha başlar başlamaz iflas ettiğini, kendilerinin de kabul ettiği tek adam rejiminde etkisizleştirilmeye, yok edilmeye, sıradan bir kurum gibi gösterilmeye çalışılıyor. Biz her şeye rağmen TBMM’nin itibarını ayakta tutmak, bu milletin itibarını ayakta tutmakla eş değerdir, birdir diye düşünüyoruz, inanıyoruz. Bu meclis Gazi meclistir, tek adam inşası, çabalarına rağmen, bir TBMM’yi güçlü ve etkin bir pozisyonda çalıştırmak göreviyle karşı karşıyayız. Yani birileri meclisi devre dışı bırakmaya çalışırken, birileri sarayda bütün yetkileri tek adamın iki dudağının arasında teslim ederken, biz milletin temsilcilerden oluşan meclisin Türkiye’nin asıl problemleri ve asıl gündemiyle ilgilenmesi için önümüzdeki yasama yılında da elimizden gelen çabayı göstereceğiz” dedi.

“YOKSULLUĞUN OLDUĞU BİR YERDE HUZUR OLMAZ”

Türkiye’nin yapay gündemlerin içine savrulmuş durumda olduğunu söyleyen Bülent Tezcan; “Türkiye toz pembe bir tablo ile yoksulluğun, işsizliğin, açlığın, esnafın ticaret erbabının, sanayicinin, işsizin ve her kesimin sıkıntılarının saklanmaya çalışıldığı bir tablo içerisinde. Bakın her sabah doların, Euro’nun yarışı ile uyanıyoruz. Düşünebiliyor musunuz dolar 8 liraya dayandı, Euro 9 lirayı geçti. Bunların her birinin birer maliyeti var. Bunların maliyeti dolarla Euro ile maaşla maaş mı alıyorsun diye dalga geçtiğini zanneden ama aslında cehaletinin milletin önünde ifşa eden bakanın anlayabileceği ya da çözebileceği meseleler değil. Her bir kuruş yükselmenin esnafa, sanayiciye herkese maliyeti var. Dün çıktı damat Bakan ekonomik program açıklıyorum dedi. Akıllara zarar diyor ki ben kurla meşgul değilim diyor. Beni ilgilendirmiyor kur diyor. Seni ilgilendirmeye bilir ama bu milleti ilgilendiriyor. Seni ilgilendirmiyorsa kur, doların 7 liranın altında tutabilmek için bu memleketin 120 milyar dolarını bu memlekette Merkez Bankasının rezervlerini harcadın. Kur önemli değil ise dokunmasaydın. 120 milyar dolar yanmasaydı, dursaydı. Şimdi çıkmışsın faizi de 2 puan yükselttin. Hani yükseltmeyecektin? Yani iflas etti. Dün Bakanın yaptığı açıklama, tek adam rejiminin, saray rejiminin ekonomik politikalarının iflas ettiğinin ikrarıdır. 2023’deki hedeflerimiz aynı devam ediyor diyorlardı, şimdi 2023’de Milli Gelir 875 bin milyar dolar olacak diyorlar. Hedef 2 trilyon dolardı. Yani yarının altına düşürdüler. Niye? Çünkü yönetemiyorlar. Üretimi arttıramayan, sadece finans sektöründe bir avuç rant yiyiciyi destekleyen bir ekonomi anlayışıyla bu iş olmaz. Sadece ithalat lobilerini zengin etmekle bu iş olmaz. Londra bankerlerine ödenen para çocuklarımızın geleceğinin ipotek edilmesidir. Bunlar söylediğimiz bu konular ülke ile genel şeyler olsa da aslına bakarsak, bunlar hepinizin problemleri. Çünkü memlekette işsiz sayısı 11 milyona dayanmışsa, bu mesele esnafına sahip çıkmayan, üreticisine sahip çıkmayan düzenin sonu bu işletmeler işçi çalıştırabilecek gücünü kaybetmiş. Yoksulluğun olduğu bir yerde huzur olmaz. 2018 yılında verin bu kardeşinize bu yetkiyi Türkiye’yi uçuracağım diyenler, 2 yıl geçer geçmez doları euroyu uçurdular, Türkiye’yi de çukurun dibine düşürdüler. Dünkü toplantının amacı budur. İki sene içinde bir ülkenin ekonomisini nasıl batırırsınız deseniz, damat bakandan daha başarısız olur. Bugün yapılan açıklamada 3 büyük kentte 35 bin esnaf kepenk kapatmış. Aydın’da 12 bin esnafımız koronadan iş yapamaz” ifadelerini kullandı.

“DOLAR İLE YAPILAN SÖZLEŞMELERİ TÜRK LİRASINA ÇEVİRİN”

Parti Meclis Üyesi Bülent Tezcan’ın Türkiye’nin durumunu ortaya koyduğunu kaydeden CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül; “Türkiye pandemi ortamı gelmeden önce büyük bir ekonomik krizi yaşıyordu. Bu ekonomik kriz pandemi ortamıyla beraber, ekonomik buhrana doğru yol açtı. Türkiye büyük bir savuran bir hale geldi. Türkiye yönetilemeyen bir ülke haline geldi. Dün yeni bir ekonomik program açıklandı. Sayın Berat Albayrak açıklama yaparken Dolar 7.79 iken açıklaması bitti ve dolar 7.89 oldu. Euro 9.09 iken açıklaması bittiğinde 9.15 oldu. Kendisine soruldu bu nedir diye? Dövizin yükselmesinin bir önemi yok dedi. Aydın-Denizli otoyolu ihalesi 9. kez yapıldı. Bu otoyol ihalesi neyin üzerinden yapıldı. Euro üzerinden yapıldı. Osmangazi’den tutun bu yapılan yollar, tüneller, köprüler Dolar üzerinden yapılıyor. Osmangazi köprüsünde devlet bir araca 300 TL garanti vermiş. Bunun 117 lirasını ben geçen gün gelirken ödedim. Geri kalan kısmı geçilse de geçilmese de vatandaşın cebinden çıkıyor. Gücünüz varsa sayın Berat Albayrak laf ediyorsunuz Dolar yükselmesinin önemli değil diyorsunuz, bunları da Türk Lirası’na çevirin. Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu geçen gün, “Dolar üzerinden yapılan sözleşmeler konusunda Türk Lirasına çevrilsin” çağrısını yaptı. Böyle ülke yönetilirse Türkiye bu duruma gelir” dedi.

“AYDIN, JES’CİLERE PEŞKEŞ ÇEKİLEN BİR İL HALİNE GELDİ”

Aydın’da pandemi döneminden önce 6.2’lik bir işsizlik oranı varken bu oranın 9.2’ye çıktığını belirten Bülbül; “Aydın, devlet yatırımı alan iller arasında 72. sıradadır. Aydın’da ne var? Aydın’da AKP iktidarında zulmünde 18 yılda Aydın’da şunlar var. Eğitim bitmiş durumda. ADÜ’nin girdiği üniversite memnuniyet araştırmasında 2018’de 60’ıncı, 2019’da 74’üncü, şu an da ise 90’ıncı olmuştur. LGS sınavında 15 yıl önce 15’inciydik, şu anda da 43’üncü sıraya gelmişiz. Eğitim bitmiş, Devlet Yatırımı yok. Tarım da bitmiştir. Aydın’da 28 tane JES kurulmuş, planlananlarda ise 38 tane JES vardır. Türkiye’de 38 tane planlananlarla beraber 76 tane JES var. Aydın elektrik üretimi adı altında toprağı, havası, suyu JES’cilere peşkeş çekilen bir il haline gelmiş. Aydın tarım kenti, turizm kentidir. Bozyurt köyünden vatandaş beni arıyor. Sayın vekilim kokudan pencere açamıyorum. Daha sonra Kaymakam beyi aradım, Belediye Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu’nu aradım. Hemen gittiler tutanak tuttular. 5 yıl sonra Nazilli’de JES’cilerle birlikte pencere açamaz hale geleceğiz. Bunlara ‘Dur’ demek lazım. Kim dur diyecek, tabi ki AKP milletvekilleri dur diyecek. AKP milletvekili arkadaşlara çağrıda bulunuyorum” diye konuştu.

“PARA YOK, UFUK YOK, VİZYON YOK, MİSYONLARI YOK”

‘İktidar Aydın milletvekilleri Aydın’da ne iş yapıyor anlamak mümkün değil’ diyen Bülbül; şöyle dedi: “Geçen gün bir milletvekili arkadaşımız çıkmış; “Aydın’da ben de varım” diyor. Bu ne demek. Sen şimdiye kadar Aydın’da yok muydun? Yine bir AKP milletvekilimiz Tarım Bakanlığı ithalat lobisini ele geçiriyor. Böyle bir durumda tarım bitmişse, çiftçi bitmişse, siz orada ne iş yaparsınız? Aydın’da millet bahçesi açılmış, sayın Mustafa Savaş millet bahçesini gösteriyor. Sayın Bekir Kuvvet Erim Nazilli Polis Okuluna Millet Bahçesi yapılıyor onun müjdesini veriyor. Nazilli’nin millet bahçesine ihtiyacı yok. Bu milletin yatırıma ihtiyacı var. Bu milletin devletin yatırımına ihtiyacı var. Ne yapacaksınız yapın artık, yapamazlar; para yok, ufuk yok, vizyon yok, misyon yok. Nazilli Devlet Hastanesi’nin iki katı pandemi katı oldu. Vatandaş hastaneye gitmekten korkuyor. Nazilli’de neden kalple ilgili mütehassıs yok. Nazilli’nin sorunu bitmiyor.”

“CHP İKTİDARI İLE SORUNLARI ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ”

Aydın’ın tarım ve turizm kenti olduğunu hatırlatan Süleyman Bülbül; “Aydın destekten payını alması gerekir. Bu payı nasıl alacaktır. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı sayesinde alacaktır. 18 yılda Nazilli’nin geldiği durum budur. DSİ’nin 48 yıldır erozyonla mücadele ekibi vardı, nereye gitti? Sayın Milli Eğitim Bakanına sordum. Aydın’da 160 tane depreme dayanıksız okul var. Bu okulların dayanıklılığı için gerekli olan çalışmalarınız nerededir diye sordum. Ses yok. Milletvekillerine sordum, ses yok. Aydın’ın sorunu büyük, Türkiye’nin sorunu büyük. 12 bin 738 tane pandemi nedeniyle kapalı esnaf vardır. Daha sonra devlet bazılarını açtılar, bazılarının da açılması konusunda karar aldılar. Türkiye’de olduğu gibi esnafın sorunlarını ortaya koymak konusunda biz sayın parti meclis üyem Bülent Başkanla beraber geçen hafta Aydın’da çalışmalar yaptık. Genel merkeze raporlarımızı sunduk. Bu konuda sorunları biliyoruz, sorunlarla ilgili çözüm önerilerini de merkeze sunduk. Esnafın sorunları, çiftçinin sorunlarından, işçinin sorunları memur sorunlarından ayırt edilemez. Bu sorunları çözmede bizler hem yerel yönetim olarak hem de iktidara geldiğimiz zaman genel yönetim olarak gerekli çabaları göstereceğiz. Artık 18 yıllık bu iktidarın gitme zamanı geldi. Hep birlikte sandık zamanı geldiğinde oylarınızla vatandaş olarak gerekeni yapmaktır. Sizden en büyük dileğim AK Parti milletvekili geldiği zaman iki yılda ne yaptıkları, 18 yılda ne yaptıkları konusunda çekinmeden sorularınızı sormanızdır. Mecliste biz soruyoruz ve sormaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“MEMLEKETİMİZİN DAHA REFAH SEVİYELERE YÜKSELMESİNİ İSTİYORUZ”

Esnafların sorunlarını soran ve ardından genel iktidarda olmamalarına rağmen yerel iktidarda oldukları için üzerlerine düşen görevleri yerine getirmeye çalıştıklarını söyleyen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu; şunları kaydetti: "Büyükşehir Belediyesi olarak ben üzerime düşen görevi yapıyorum, yapmaya da devam edeceğim. AK Parti Aydın Milletvekili arkadaşlarımın bilmediği bir şey var. İnsanların karnı aç, akşam bir somun ekmeği evine nasıl götüreceğinin derdindeler. Vatandaşın derdi ekmek, bunlar bunun farkında değil. Siyaset felan yapmıyorum, gerçeği söylüyorum sizlere. Yanlışım varsa çıkıp söyleyin, yanlış konuşuyorsun deyin. Hepimiz bu memleketin insanıyız. Memleketimizin daha refah seviyelere yükselmesini istiyoruz. Benim kanıma dokunuyor. Dün Söke'deydik. Yunanistan'dan biz niye pamuk ithal ediyoruz. Yunanistan'a vereceğimiz parayı kendi çiftçimize, kendi üreticimize versek olmaz mı? Çok basit yani bu iş."

“BUNLARDA ÖZLEM ÇERÇİOĞLU FOBİSİ OLUŞMUŞ"

Toplantının temel amacının birilerini eleştirmek olmadığını söyleyen Çerçioğlu; "Biz çözümü arıyoruz. Birlikte dertleşmeye, konuşmaya geldik. Sorunlar ortak ve ne olduğu belli aslında. Herkes akşam evine bir tas çorba ve bir somun ekmeği nasıl götüreceğinin derdinde. Biz iktidar milletvekilleri değiliz, biz genel iktidarda değiliz. Bu görev onların. Gazetelere bakıyorum. Bizim Aydın AKP milletvekilleri işi gücü bırakmış, çiftçinin sorununu bırakmış, esnafın sorununu bırakmış, hepsini bırakmış varsa yoksa Özlem Çerçioğlu. Özlem Çerçioğlu kadar başınıza taş düşsün kardeşim sizin. Ben ne yapacağım size. Ne istiyorsunuz benden. Git sen çiftçinin sorunuyla uğraş, git sen esnafın sorunuyla uğraş. Gelip te sizin derdinizi soran var mı? Kardeşim sizler oda başkanlarısınız, bu şehrin akil insanlarısınız. Sizin derdinizi gelip soran var mı? Yok. Sizinle ilgilenen var mı? Yok. Onlar dert dinleme değil, çözüm bulma makamındalar. Bıraksınlar Özlem Çerçioğlu ile uğraşmayı, onlar her demeçlerinde Özlem Çerçioğlu ile başlıyorlar, Özlem Çerçioğlu ile bitiriyorlar. Bunlarda Özlem Çerçioğlu fobisi oluşmuş” dedi.

“HİZMETİN ÖNÜNDE ENGEL OLMAYIN”

Mustafa Savaş'ın Koçarlı ile ilgili verdiği demeci hatırlatan Çerçioğlu; "Koçarlı'nın imar olan bölgelerinde yüzde 75 alt yapı çalışmasını yaptık. Arıtma tesisini yapacağız. Arıtma tesisi yapılacak alan hazinenin. Bakanlığa yazışmalar yaptık, bu alanda arıtma tesisi yapacağız diye ve Bakanlık izin verdi. Ancak iş Aydın'a gelince tıkandı. Ya arkadaş niye izin vermiyorsun, biz arıtma tesisi yapacağız. Çevreciyiz diyorsunuz ya hepiniz. 3 yıldır nedense izin çıkmıyor. Yapacağım diyorum ama bir türlü izin çıkmıyor. Kalkmış bu konuyla ilgili olarak sayın Mustafa Savaş, biz izin versek sen onu yapamazsın demiş. Ya bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olma. Sen niyet mi okuyorsun? Sen kendin yapamayacak olabilirsin ama ben yapacağım diyorum kardeşim. Sen hizmetin önünde engel olma. Bak bakalım yapabiliyor muyum, yapamıyor muyum? Yapacam, yapacam, yapacam diyorum. Sen yapamazsın diyor. Ya ayıp ya. Ey Koçarlı halkı. Ben yapacağım, bunlar yaptırmıyorlar. Bunu böyle bilsinler” ifadelerini kullandı.

Nazilli'ye yer altı otoparkı sözü verdiğini hatırlatan Başkan Özlem Çerçioğlu; "Biz İstasyon Meydanı'nda yapmayı planladığımız yer altı otaparkı için bütün izinleri zor zahmet aldık. Mahkemeyi kazandık. Şimdi projesi çiziliyor. İstasyon Meydanı'nın altına girerek tek katlı yer altı otoparkı yapacağız. Çok katlı yapma konusunda bu bölgede maliyet çok artıyor ama sıkışık olan farklı noktalara da yaparız bu süreç zarfında. Fizibilitelerini yaptık. Sözümüz söz. Ocak ayına kadar projesi çizilecek ve ihale süreci tamamlanarak yer teslimi yapılacak. 12 ay içerisinde de bu otoparkı hizmete açacağız" dedi.

“ÇİFTÇİYE VERDİĞİMİZ DESTEK ORTADA”

Aydın ve Nazilli'nin ekonomisinin yüzde 50'sinin tarıma dayalı olduğunu vurgulayan Çerçioğlu; "Biz Nazilli Ziraat Odası Başkanımızla da görüştük. İlçemizde bazı projelerimiz var. Özellikle Çiftçi Merkezi'ni çok önemsiyoruz. Çiftçilerimiz için ARGE Merkezi, Eğitimden 30 çeşit meyve, 80 çeşidi barındıran deneme bahçeleri, kiraz, kayısı, narenciye, zeytin, incir ve ceviz fidelerini üretip yine ücretsiz dağıtımı, küçükbaş ve kanatlı hayvancılık, arıcılık, deneme ürünleri, yine ata tohumları devamı, 20 çeşit asma yetiştirilecek. Analiz laboratuvarı yapılacak. Ziraat Odası başkanımızla beraber bu projeyi çok önemsiyoruz. Bir ay içerisinde çiftçilerimiz için tesviye kürekleri gelecek ve oluşturulacak olan listelere dağıtılacak. Ege Yem, Ege Süt ile birlikte hayvancılığa verdiğimiz destek de ortada. Köylere ayrıca süt tankları dağıtıyoruz” diye konuştu.

“112 MİLYONLUK YATIRIM YAPILDI”

Nazilli'ye yapılan destekler ve çalışmalardan da bahseden Başkan Çerçioğlu; "Bugüne kadar Nazilli'ye 326 kilometre yol çalışması yaptık. 31,5 kilometre oto korkuluk, Muammer Aksoy Taziye Evi, 3 adet çelik çatılı çok amaçlı düğün salonu, ASKİ olarak 186 kilometre içme suyu hattı, 53 kilometre yağmur suyu ve kanalizasyon hattı çalışması, 89 adet sondaj çaktık. Yoktu kardeşim biz yaptık. Nazilli'nin birçok mahallesinde su yoktu. Haftanın 1-2 günü su getiriyordu. Millet abdest alamıyordu. İlk yaptığım iş bu oldu benim. Nankör bunlar, nankör. Görmüyorlar. 10 adet içme suyu paket arıtma tesisi, 1 adet atıksu arıtma tesisi, toplam 239 kilometre hat çalışması yapıldı. Nazilli'ye hizmet binası yaptık, çok amaçlı salonlar kazandırdık. ASKİ olarak Nazilli'ye 71 milyon liralık alt yapı yatırımı gerçekleştirdi. Yaklaşık 41 bin liralıkta Fen İşleri olarak hizmet verildi. Bu rakamların içerisinde Park ve Bahçeler ile Sosyal Yardımlar yok. Fen İşleri ve ASKİ olarak yaklaşık 112 milyonluk yatırım yapıldı” dedi.

“AYDIN İÇİN 18 SAAT ÇALIŞIYORUM”

‘Siz bizim için önemlisiniz’ diyen Özlem Çerçioğlu, kendisiyle uğraşan AK Parti Aydın Milletvekillerine sitem etti. CHP’li Belediyelerin pandemi sürecinde ülkeyi rahatlatan çalışmalar yaptığını ifade eden Çerçioğlu; "Sizin derdiniz, bizim derdimizdir. Hepimiz aynı teknenin içerisindeyiz. Birimiz zarar görürse bu bir zincir şeklinde hepimiz zarar görürüz. Biz yerel yönetici olarak, kendi imkanlar sınırında, yasaların bize vermiş olduğu yetki çerçevesinde var gücümle hizmet etmeye çalışıyorum. Yemin ederim ki 18 saat Aydın için çalışıyorum. Siz benden daha ne istiyorsunuz. Taş üstüne taş koymazlar, taş üstüne taş koyanı da beğenmezler. Böyle bir şey olamaz. Bir kere de Allah razı olsun deyin. Pandemi sürecinde birçok oda başkanımızdan listeler aldık. 25-30 yaşındaki gençlerimiz işsiz kaldı. Bunların aileleri vardı. Bu insanlara biz destek olduk. Bunları çok anlatmak istemiyorum. Bunları anlatmak ayıp, söylenmez bunlar. Onun için sosyal yardımları anlatmıyorum. Bugün kentlerde sıkıntı yaşanmıyorsa inanın Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerin yapmış olduğu maddi-manevi desteklerdendir. Yapmaya da devam edeceğiz. Ben sizlere güveniyorum. İktidarın yapması gereken şey sorunları çözüme kavuşturmak. Yapcaz, etcez, cak cak cuk cuk değil” şeklinde konuştu.

TOBB’a bağlı odalar ve borsalar ile esnaf odalarının katıldığı toplantının ikinci bölümü basına kapalı olarak devam ederken, Başkan Özlem Çerçioğlu ve kurmaylarının esnaf odalarının sorunlarını ve çözüm önerilerini tek tek dinleyerek notlar aldığı öğrenildi. Çerçioğlu ve beraberindeki CHP heyeti toplantı sonunda oda başkanlarıyla hatıra fotoğrafı çekildi.

30 Eyl 2020 - 17:13 Aydin/ Nazilli- Gündem

Muhabir Adem Adlim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nazilli Adalet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nazilli Adalet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Nazilli Adalet Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Nazilli Adalet Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.