ÖRKOOP

ADÜ Atça MYO'ya bir ödül daha

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ADÜ Atça MYO'ya bir ödül daha
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Atça Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencileri, 18. Altın Pusula Yarışması’na katıldıkları "Demre: Welcome to Santa’ Home" adlı proje ile ödüle layık görüldü.
AKGÜL OFSET

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD), 18. Altın Pusula Yarışması’nı düzenledi. ADÜ Atça MYO öğrencileri Berat Çolak, Armağan Aslan ve Muhammet Can Yurteri, Doç. Dr. Akan Yanık’ın danışmanlığında hazırladıkları "Demre: Welcome to Santa’ Home" adlı proje ile ‘Genç İletişimciler’ kategorisinde yarıştı ve 90 proje arasından ödüle layık görüldü. Zorlu Performans ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen törene katılan ADÜ’lü öğrenciler, ödüllerini aldı.
BAŞARI TESADÜF DEĞİL
Atça MYO'da “Fakültelerle Yarışan MYO” sloganıyla çalışan proje ekibi, son 4 yılda yarışmalara gönderdiği 3 projeyle de ödül almaya hak kazanarak, başarılarının tesadüf olmadığını gösterdi. Proje danışmanı Doç. Dr. Akan Yanık, başarılarının sırrını açıkladı. 5 yıldır MYO’larda gerçekleşmesi imkansız görülen proje kültürünü meşakkatli bir çabayla kurmaya çalıştıklarını belirten Yanık, “Önce hayaller kurmayı öğrendik ve sonra bu hayalleri başarılı projelere dökmeyi başardık. Artık bir sonraki adımımız üniversitemizi merkeze alan uygulamalı projeler yapmak ve başarılar kazanmak olacak. Böylece öğrencilerimize hem hayallerini gerçekleştirme hem de öğrendiklerini sınayabilme fırsatı sunmuş olacağız” dedi. Yanık, kendilerine verdiği destek dolayı ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e teşekkür etti.
“MUTLUYUZ”
MYO öğrencilerini fakültelere gönderirken donanımlı ve özgüvenli bireyler olmalarını sağlamaya çalıştıklarını belirten Yanık, "Mezunlarımızın kazandıkları fakültelerde performansları ve şimdiden saygın kuruluşlarda çalışıyor olmaları bizim için tarif edilemez bir mutluluk" ifadelerini kullandı. Öte yandan Demre'nin turizm pazarlama iletişimini konu olan "Demre: Welcome to Santa' Home Projesi"nin yakın zamanda ilgili makamlara sunularak, hayata geçirilmesinin planlandığı bildirildi.

 

Çiftçiler pamuk ve mısır desteklemelerini bekliyor Önceki Haber

Çiftçiler pamuk ve mısır desteklemelerin...

Büyükşehir, Nazilli’de trafik güvenliğine el attıSonraki Haber

Büyükşehir, Nazilli’de trafik güvenliğin...

Yorum Yazın

Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev
Nazilli THK, 11 bin deri topladı
Altın fiyatları tavan yaptı
Bozdoğan’da trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı

Başka haber bulunmuyor!