ÖRKOOP

Akşener, Nazillili genç müzisyenlere hayran kaldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Akşener, Nazillili genç müzisyenlere hayran kaldı
Nazilli Uzun Çarşı’da bir süredir sokak şarkıcılığı yapan ve herkesin sevgisini kazanan Burak ve Batuhan isimli gençler, İYİ Parti'nin şarkısı 'Gözleri Yıldız Gibi Kaşları Hilal'i, Genel Başkan Meral Akşener’e söyledi. Aşkener de gençlere hayran kalırken, “Güzel evlatlarım Burak Berke Batur ve Batuhan Baran Batur’a çok teşekkür ediyorum” dedi. 
AKGÜL OFSET

Geçtiğimiz hafta İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Burak Öztürk'ün Aydın'ı ziyaret etmesinin ardından, Aydın İYİ Parti Gençlik Kollarından oluşan heyet Ankara'ya iade-i ziyarette bulundu. İYİ Parti Aydın Gençlik Kolları İl Başkanı İsmail Tabak Başkanlığındaki Aydın heyeti, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Gençlik Kolları Genel Başkanı Burak Öztürk'ü makamlarında ziyaret etti. 
  AKŞENER’E ŞARKILI SÜRPRİZ
  İYİ Partili gençler, Öztürk'ün Nazilli Uzun Çarşı'da dinlediği ve hayran kaldığı 2 genci de yanlarına alarak bir sürpriz yaptı. Burak ve Batuhan isimli sokak sanatçıları 'İYİ şarkılar' albümünde yer alan 'Gözleri Yıldız Gibi Kaşları Hilal' şarkısını Meral Akşener için seslendirdi. Amatör şarkıcıların performansı karşısında Akşener şaşkınlık yaşarken, hayranlıkla gençleri dinledi. İYİ Parti Nazilli Gençlik Kolları Başkanı Gamze Gül Çağlayan'ın sosyal medya hesabından paylaştığı o anlar, rekor izlenme sayısına ulaştı.
  "UMUDUNUZU KESMEYİN ÇÜNKÜ İYİ’LER VAR"
  Genel Başkan Akşener, kendisine yapılan jest için sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür etti. Akşener paylaşımında, “Bu güzel sürpriz için Burak Öztürk Başkanıma ve İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi'ne çok teşekkür ederim. Nazillili genç müzisyenlerimiz Burak ve Batuhan'la tanışmak beni çok duygulandırdı. Umudunuzu kesmeyin sakın, çünkü İYİ'ler var" ifadelerini kullandı. 


 

CHP’li gençler 'Ekrem Abisi'nin yanında Önceki Haber

CHP’li gençler 'Ekrem Abisi'nin yanında 

Belediye Meydanı İstiklal Marşı’yla inledi     Sonraki Haber

Belediye Meydanı İstiklal Marşı’yla inle...

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!