Alıcık, Belediye personeline veda etti 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alıcık, Belediye personeline veda etti 
Seçimi kaybeden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, dün öğleden sonra Belediye’ye gelerek personeline veda etti. Gazetecilere değerlendirmelerde bulunan Alıcık, “Bunda da hayır vardır. Nerede hata yaptığımızı araştıracağız” dedi.  

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, yerel seçimlerde Millet İttifakı adayının gerisinde kalarak koltuğunu Kürşat Engin Özcan’a bıraktı. Alıcık, Belediye’ye gelerek parsoneliyle vedalaştı. Son kez makam koltuğunda oturan Haluk Alıcık, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Seçimi kaybetme nedenlerinin sorulması üzerine yerel seçimlerin genel seçim havasına sokulması sonucu vatandaşların kişilerden çok partilere oy verme eğilimi gösterdiğini belirten Alıcık, “Bunda da bir hayır vardır” dedi. 
  “HATALARIMIZI ARAŞTIRACAĞIZ”
  Nazilli Belediyesi’nin yeni başkanı İYİ Partili Kürşat Engin Özcan’ı tebrik eden Alıcık, “Sonuçlara saygı duymak lazım. Ben bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkla beraberim. Siyaset uzun soluklu bir yarış. Vatandaşa küsmeyeceğiz. Güzel hizmetler yapmaya uğraştık. Yeni seçilen arkadaşımız da inşallah güzel hizmetler yapar. Biz bundan sonra nerede hata yaptığımızı bulmaya çalışacağız. Bugüne kadar birinci çıktığımız Arpaz, Bayındır gibi köylerde neden geriye düştüğümüzü araştıracağız” diye konuştu. Daha sonra belediyeden ayrılan Alıcık’ı personeli kapıya kadar refakat ederek alkışlarla uğurladı.


 

NAZİLLİ'DE KİM ÖNDE ?Önceki Haber

NAZİLLİ'DE KİM ÖNDE ?

Kuyucaklı çiftçilere organik tarım anlatıldı Sonraki Haber

Kuyucaklı çiftçilere organik tarım anlat...

Yorum Yazın

Akçay’da boğulan kardeşler toprağa verildi
Nazilli’ye üst düzey çıkarma
Başkan Zeki İnal, Çerçioğlu'nu ziyaret etti
Gazeteci Ata’nın acı günü
NTO, İstanbul Yapı Fuarı'na katıldı
Başkan Özcan, yılların sorununu kepçeyle çözdü
Nazilli’de yüzme havuzu Pazartesi açılıyor
Başkan Özcan, şampiyon öğrenciyi ödüllendirdi
Birincilik, düzenli çalışmayla geldi 
Kazada yaralanan kediyi hayata döndürdü

Başka haber bulunmuyor!