Başkan Alıcık, son yürüyüşe davet etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Alıcık, son yürüyüşe davet etti
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, öncülüğünde gerçekleştirilen geleneksel 'Yüreğini Koy' seçim yürüyüşlerinin 4.'süne tüm Nazilli halkı davet edildi.

AK Parti ve MHP'nin kurduğu Cumhur İttifakı’nın Nazilli Belediye Başkan Adayı Haluk Alıcık, gerçekleşecek ‘Büyük Yürüyüş’ programının Nazilli Belediye hizmet binası önünden saat 20.30’da başlayacağını belirterek, son yürüyüşe tüm Nazillililerin davetli olduğunu ifade etti.

BÜYÜK KATILIM BEKLENİYOR

Nazilli merkezin yanı sıra kırsal ve ova mahallelerden çok sayıda vatandaşın katılmasının beklendiği yürüyüş programına tüm Nazilli halkını davet eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Nazillimizin yarınlarını daha sağlam temellere oturtmak, bugüne kadar bin bir emeklerle, ilmek ilmek oluşturduğumuz akıllı, mutlu, yenilikçi şehrimizi daha da ilerilere taşımak, kazandırdığımız ve aralarına yenilerini ekleyeceğimiz vizyon projelerle şehrimizin marka değerine değer katmak adına bu kutlu yürüyüşte tüm hemşerilerimizi aramızda görmekten büyük bir onur duyacağız. Büyük yürüyüşümüz, 29 Mart Cuma günü (yarın) saat 20.30 da başlayacak ve Belediye Meydanı'nda sona erecek. Seçim kampanyamızın finalini vatandaşlarımızla birlikte yapmak istiyoruz. Bu sebeple büyük yürüyüşümüze tüm Nazillili hemşehrilerimizi bekliyoruz” diye konuştu.

“Nazilli’de ciddi fark atacağız”Önceki Haber

“Nazilli’de ciddi fark atacağız”

Nazilli HDP Örgütü o iddiaları yalanladı!Sonraki Haber

Nazilli HDP Örgütü o iddiaları yalanladı...

Yorum Yazın

Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’
Sanayi esnafını rahatlatacak yol hamlesi
Folklorcüler Uğur Mumcu Parkı'nda bir araya geldi
Plastik kapaklar, 13 yaşındaki Aysel’e umut oldu
Nazilli'de esnafın yüzünü güldürecek karar

Başka haber bulunmuyor!