Başkan Alıcık, son yürüyüşe davet etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Alıcık, son yürüyüşe davet etti
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, öncülüğünde gerçekleştirilen geleneksel 'Yüreğini Koy' seçim yürüyüşlerinin 4.'süne tüm Nazilli halkı davet edildi.

AK Parti ve MHP'nin kurduğu Cumhur İttifakı’nın Nazilli Belediye Başkan Adayı Haluk Alıcık, gerçekleşecek ‘Büyük Yürüyüş’ programının Nazilli Belediye hizmet binası önünden saat 20.30’da başlayacağını belirterek, son yürüyüşe tüm Nazillililerin davetli olduğunu ifade etti.

BÜYÜK KATILIM BEKLENİYOR

Nazilli merkezin yanı sıra kırsal ve ova mahallelerden çok sayıda vatandaşın katılmasının beklendiği yürüyüş programına tüm Nazilli halkını davet eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Nazillimizin yarınlarını daha sağlam temellere oturtmak, bugüne kadar bin bir emeklerle, ilmek ilmek oluşturduğumuz akıllı, mutlu, yenilikçi şehrimizi daha da ilerilere taşımak, kazandırdığımız ve aralarına yenilerini ekleyeceğimiz vizyon projelerle şehrimizin marka değerine değer katmak adına bu kutlu yürüyüşte tüm hemşerilerimizi aramızda görmekten büyük bir onur duyacağız. Büyük yürüyüşümüz, 29 Mart Cuma günü (yarın) saat 20.30 da başlayacak ve Belediye Meydanı'nda sona erecek. Seçim kampanyamızın finalini vatandaşlarımızla birlikte yapmak istiyoruz. Bu sebeple büyük yürüyüşümüze tüm Nazillili hemşehrilerimizi bekliyoruz” diye konuştu.

“Nazilli’de ciddi fark atacağız”Önceki Haber

“Nazilli’de ciddi fark atacağız”

Nazilli HDP Örgütü o iddiaları yalanladı!Sonraki Haber

Nazilli HDP Örgütü o iddiaları yalanladı...

Yorum Yazın

Akçay’da boğulan kardeşler toprağa verildi
Nazilli’ye üst düzey çıkarma
Başkan Zeki İnal, Çerçioğlu'nu ziyaret etti
Gazeteci Ata’nın acı günü
NTO, İstanbul Yapı Fuarı'na katıldı
Başkan Özcan, yılların sorununu kepçeyle çözdü
Nazilli’de yüzme havuzu Pazartesi açılıyor
Başkan Özcan, şampiyon öğrenciyi ödüllendirdi
Birincilik, düzenli çalışmayla geldi 
Kazada yaralanan kediyi hayata döndürdü

Başka haber bulunmuyor!