Başkan Özcan, mazbatasını aldı 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Özcan, mazbatasını aldı 
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Millet İttifakı listesinden seçilen 18 Belediye Meclis üyesi ile birlikte, çok sayıda partilinin de katıldığı törenle mazbatasını aldı.  

Nazilli’nin yeni Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, mazbatasını alarak göreve başladı. Öğle saatlerinde mazbatasını alacağı Nazilli Adliyesi’ne gelen Özcan, burada CHP İl Başkanı Ali Çankır, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, Millet İttifakı listesinden seçilen Belediye Meclis üyeleri, partililer ve çok sayıda vatandaş tarafından karşılandı. Adliye önünde bekleyenlerle tek tek tokalaşan Başkan Kürşat Engin Özcan, kendisi gibi mazbatasını almak üzere adliyeye gelen Yenipazar Belediye Başkanı Mehmet Yüsran Erden’i de sarılarak tebrik etti. 
  BİRLİK MESAJI VERDİ 
  Mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Selahattin Afşin’in elinden alan Kürşat Engin Özcan, şunları söyledi: “Bu hayatımda aldığım en güzel başarı belgelerinden bir tanesi zira sadece şahsımın değil her iki partinin, meclisimizin, ekibimizin, değerli arkadaşlarımızın, bize inananların birlikte aldığı başarı belgesidir. İlerleyen süreçte de Nazilli'yi hep beraber yöneteceğiz. Bugüne kadar yanımızda olmayan arkadaşlarımızı da yanımıza davet ediyoruz. Nazili için birlik zamanı.”

 

Naz-Naz şampiyonluğa çok yakın Önceki Haber

Naz-Naz şampiyonluğa çok yakın 

Nazilli’de polisler günlerini kutladıSonraki Haber

Nazilli’de polisler günlerini kutladı

Yorum Yazın

Akçay’da boğulan kardeşler toprağa verildi
Nazilli’ye üst düzey çıkarma
Başkan Zeki İnal, Çerçioğlu'nu ziyaret etti
Gazeteci Ata’nın acı günü
NTO, İstanbul Yapı Fuarı'na katıldı
Başkan Özcan, yılların sorununu kepçeyle çözdü
Nazilli’de yüzme havuzu Pazartesi açılıyor
Başkan Özcan, şampiyon öğrenciyi ödüllendirdi
Birincilik, düzenli çalışmayla geldi 
Kazada yaralanan kediyi hayata döndürdü

Başka haber bulunmuyor!