ÖRKOOP

Başkan Özcan, mazbatasını aldı 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Özcan, mazbatasını aldı 
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Millet İttifakı listesinden seçilen 18 Belediye Meclis üyesi ile birlikte, çok sayıda partilinin de katıldığı törenle mazbatasını aldı.  
AKGÜL OFSET

Nazilli’nin yeni Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, mazbatasını alarak göreve başladı. Öğle saatlerinde mazbatasını alacağı Nazilli Adliyesi’ne gelen Özcan, burada CHP İl Başkanı Ali Çankır, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, Millet İttifakı listesinden seçilen Belediye Meclis üyeleri, partililer ve çok sayıda vatandaş tarafından karşılandı. Adliye önünde bekleyenlerle tek tek tokalaşan Başkan Kürşat Engin Özcan, kendisi gibi mazbatasını almak üzere adliyeye gelen Yenipazar Belediye Başkanı Mehmet Yüsran Erden’i de sarılarak tebrik etti. 
  BİRLİK MESAJI VERDİ 
  Mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Selahattin Afşin’in elinden alan Kürşat Engin Özcan, şunları söyledi: “Bu hayatımda aldığım en güzel başarı belgelerinden bir tanesi zira sadece şahsımın değil her iki partinin, meclisimizin, ekibimizin, değerli arkadaşlarımızın, bize inananların birlikte aldığı başarı belgesidir. İlerleyen süreçte de Nazilli'yi hep beraber yöneteceğiz. Bugüne kadar yanımızda olmayan arkadaşlarımızı da yanımıza davet ediyoruz. Nazili için birlik zamanı.”

 

Naz-Naz şampiyonluğa çok yakın Önceki Haber

Naz-Naz şampiyonluğa çok yakın 

Nazilli’de polisler günlerini kutladıSonraki Haber

Nazilli’de polisler günlerini kutladı

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!