ÖRKOOP

CHP Nazilli’de Başkan Sevim aday

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
CHP Nazilli’de Başkan Sevim aday
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Başkanlığına atama yoluyla gelen Serkan Sevim, yapılacak seçimlerde aday olduğunu kaydetti. Sevim, “Atanarak geldiğimiz süreçte elde ettiğimiz bir başarıydı bu. Şimdi bu başarıyı örgütümüz de takdir ederse seçimli kongrede seçilerek taçlandırmak istiyoruz” dedi.    
AKGÜL OFSET

CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, Nazilli'de elde edilen zaferin ardından, atanarak geldiği görev için kongre sürecine girilir girilmez yapılacak seçimler için aday olduğunu açıkladı. Şubat ayında atanarak göreve başlayan Sevim ve İlçe Örgütü, elde edilen başarının ardından göreve devam etmek istiyor. CHP'nin İstanbul'daki seçimin netleşmesinin ardından yenilenme sürecine gitmesi beklenirken, Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim de seçilerek başkanlığı devam ettirmek ve Nazilli’de yerel seçimlerde Millet İttifakı'yla aldıkları başarıyı taçlandırmak istiyor.  
  "BU BAŞARIYI İNANMAYA BORÇLUYUZ"
  Verilen sözlerin takipçisi olarak CHP İlçe Örgütü olarak bu sistemin içinde etkin bir şekilde bulunmalarının şart olduğunu dile getiren Başkan Sevim, ‘seçilen başkan’ olmak istediğini belirtti. Sevim açıklamalarının devamında, “Atandığımız ilk günden bu yana İYİ Parti ile kurulan ittifaka büyük bir özveriyle destek verdik. Bu başarıyı inanmaya borçluyuz. Bundan önce CHP'ye katkısı olmuş, bu süreçte de bizimle çalışmış binlerce insanın inancıyla başardık. Bu farklı bileşenleri bir araya getirip uyum içerisinde Türkiye'de ilk kez ittifaklarla girilen seçimde işi zafere götürdük. Bu çok önemli bir kurgu. Asıl iş bundan sonra başlıyor. Seçimi kazandık ama sokakta kapı kapı gezip verdiğimiz sözleri tutmamız gerekiyor. Belediye hizmetlerinin takipçisi olmamız gerekiyor. Bu bakımdan CHP İlçe Örgütü olarak bu sistemin içinde etkin bir şekilde bulunmamız şart" ifadelerini kullandı. 
  "AMACIM PARTİMİZE EN GÜZEL HİZMETİ VEREBİLMEK”
  İstanbul'daki seçimlerin ardından tahminen Haziran, Temmuz aylarında kongreye gidilmesinin düşünüldüğünü dile getiren Başkan Sevim, “Bugüne kadar CHP Nazilli İlçe örgütlerinin yaptıklarının üzerine koyduğumuz bir başarı var. Atanarak geldiğimiz süreçte elde ettiğimiz bir başarıydı bu. Şimdi bu başarıyı örgütümüz de takdir ederse seçimli kongrede seçilerek taçlandırmak istiyoruz. İlk olarak Aydın'da büyük bir örgüt toplantısı yapılacak. Adaylığım bu toplantının ardından kesinleşecek. Bu mücadelenin devamı açısından adaylığımı şimdiden açıklıyorum. Tabi ki parti büyüklerimiz ile görüşülecek. Büyük bir örgüt toplantısı yapılacak ve pozisyonumuz açıklanacak. Dileğim bundan sonraki süreçte seçilmiş bir ilçe başkanı ve seçilmiş bir ilçe yönetimiyle Cumhuriyet Halk Partimize en güzel hizmeti verebilmek" dedi.
  Şubat ayının başında yönetim kuruluyla birlikte CHP İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Ali Deveci'nin yerine kısa bir süre sonra Psikolog Serkan Sevim atanmıştı. 

Nazilli’de Polis Haftası yağmur altında kutlandıÖnceki Haber

Nazilli’de Polis Haftası yağmur altında...

 CHP’li Talay’dan Özcan’a sorular ve öneriler Sonraki Haber

 CHP’li Talay’dan Özcan’a sorular ve öne...

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!