CHP’li gençler 'Ekrem Abisi'nin yanında 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
CHP’li gençler 'Ekrem Abisi'nin yanında 
CHP Nazilli Gençlik Örgütü, 23 Nisan Parkı’nda Koca Cami’de ve Uzun Çarşı’da üzerinde Ekrem İmamoğlu’nun resmi bulunan ve “Ekrem Abi, Herşey Çok Güzel Olacak” yazılı pankartla basın açıklaması yaptı.  

Örgüt adına basın açıklamasını Başkan Doğukan Kurnaz yaptı. Konuşmasında “Ekrem İmamoğlu mazlumların, hak, hukuk, adalet  diyenlerin, İstanbul’un umududur” diyen CHP’li Kurnaz “Kendisini çaresiz görenlerin çaresi, ümitsiz görenlerin ümidi, gençliğin ve değişimin öncüsü olmuştur. Elimizden alınan iradeyi 23 Haziran’da farkla alacağız. bundan eminiz” ifadelerini kullandı. Açıklamasında YSK’yı ve hükümeti eleştiren Kurnaz “İddia edildiği üzere sandık görevlileri FETÖ üyesi ise neden daha önce sorgulanmadı?” sorusunu yöneltti. 

İSTANBUL HALKI CEVABINI VERECEK 
FETÖ sanığı Erkan Karaaslan’ın iddialarına da değinen Doğukan Kurnaz “Özlem Çerçioğlu ve Ekrem İmamoğlu aleyhinde beyan ver, serbest bırakalım demeleri hem yurttaşlarımız üzerinde hem partili başkanlarımıza yürütülen algı operasyonunun bir belgesidir. 23 Haziran seçimleri sadece bir seçim değil, belediye başkanlığı çalınan 16 milyon İstanbullu’nun muktedirlere cevabı olacaktır. Bizler CHP gençliği olarak daha adil, daha demokratik bir Türkiye’nin özlemi içerisinden alınan bu haksız kararların karşısındayız. CHP gençliği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmiş Ekrem İmamoğlu’nun yanındadır ve her an göreve hazırdır” sözleriyle İmamoğlu’na  desteğini yineledi. 

 

Alternatif törende gençliğin sorunları dile geldi Önceki Haber

Alternatif törende gençliğin sorunları d...

Akşener, Nazillili genç müzisyenlere hayran kaldıSonraki Haber

Akşener, Nazillili genç müzisyenlere hay...

Yorum Yazın

Özgen Türker özür diledi
Nazilli’de 27 bin 500 öğrencinin karne heyecanı
Nazilli’de Zeynep Dizdar coşkusu
Kayran Ortaokulu öğrencileri projelerini sergiledi
Nazilli’de liseli gençlerden alkışlanacak hareket
Nazilli’de protokol kuralları anlatıldı 
Nazilli’de kiraz bereketi 
“Faturanın Nazilli basınına kesilmesi tam bir talihsizlik”
Nazilli'de işgaliye ücretinin arttırılmasına tepki
“Nazilli Belediyespor'a sahip çıkacağız”

Başka haber bulunmuyor!