ÖRKOOP

Çondur Ve Erdel, Güven Tazeledi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çondur Ve Erdel, Güven Tazeledi
Tek adayla gidilen Aydın Ticaret Borsası (ATB) seçimlerinde, mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ile Meclis Başkanı Bahri Erdel güven tazeledi. Çondur, “Aydın'a ve üyelerimize hizmet etmek için 14 arkadaşımızla birlikte var gücümüzle çalışacağız” dedi. 
AKGÜL OFSET

  ATB’de yapılan olağan seçimlere, Meclis Başkanı Bahri Erdel ve Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur öncülüğündeki tek listeyle gidildi. 600 ATB üyesinin oy kullanma hakkına sahip olduğu seçimlerde, kullanılan oyların tamamını alan Erdel ve Çondur güven tazeledi. 14 üyeli ATB Meclisi'ne ise Erdel ve Çondur'un yanı sıra, Ali Çevik, Mustafa Akdam, Ahmet Şenel, Mehmet Ali Avcu, Abdulkadir Yıldız, Adem Türkmen, Yakup Er, Kazım Günaydın, Cihan Can, Erkan Aslan, Cengiz Ülgen ve Rıza Uyar seçildi.
  “VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ” 
  Üye odaklı çalışmalarının devam edeceğini belirten Fevzi Çondur, “Üyelerimizin yoğun katılımıyla seçimi sonuçlandırdık. Hayırlısıyla bundan sonra 4 sene aynı şekilde Aydın'a ve üyelerimize hizmet etmek için 14 arkadaşımızla birlikte var gücümüzle çalışacağız, şimdiden 'hayırlısı olsun' diye temenni ediyoruz. Tüm üyelerimize katılımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Allah utandırmasın” dedi. 
  “AYNI ŞEKİLDE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”
  Bahri Erdel ise, “14 meclis üyesi olarak daha önce yaptığımız gibi Aydın için, Aydın’ın birlik beraberliği için ve Aydın'ın kalkınması için, Aydın Ticaret Borsası olarak ne yapılması gerekiyorsa bütün arkadaşlarımızla beraber aynı şekilde yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.  

Ses Gazetesine ÖdülÖnceki Haber

Ses Gazetesine Ödül

Diriliş!Sonraki Haber

Diriliş!

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!