ÖRKOOP

Cumhur İttifakı Meclis üyeleri mazbatalarını aldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Cumhur İttifakı Meclis üyeleri mazbatalarını aldı
Nazilli’de Cumhur İttifakı’nın 13 Belediye Meclis üyesi mazbatalarını, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Selahattin Afşin ve İlçe Seçim Müdürü Famil İskenderoğlu'nun elinden aldı. 
AKGÜL OFSET

Cumhur İttifakı Belediye Meclis üyeleri Mustafa Akkaya, Bülent Sayar, Hulki Karakaya, Ali Ertürk, Erkin Özbek, Hasan Hüseyin Eren, Esin Ülkü Beyazıt, Semih Sezer, Hilmi Volaka, İrem Gürsoy, Mehmet Demirel, Serpil Ateş Akkaya ve Ahmet Uluhan, mazbatalarını teslim aldı. Mazbata töreninde heyecanlı oldukları görülen yeni meclis üyeleri, yeni dönemin hayırlı olmasını dilerken, Nazilli için en iyi şekilde çalışacaklarını dile getirdi. Mazbata törenine MHP Nazilli İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz ve AK Parti Siyasi ve Hukukî İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Volkan Beyazıt da katıldı. Mazbata töreninin ardından Korkmaz ve Beyazıt başkanlığındaki heyet Hangar Kafe Restoran’a geçerek durum değerlendirmesi yaptı.
  “İNSANLARIN TERCİHİNE SAYGI DUYUYORUZ”
  MHP İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz, açıklamalarına öz eleştiri yaparak başlarken, “Seçim bitmiştir, bundan sonra Nazilli'nin daha iyi yerlerde olması için gayret göstereceğiz. MHP ve Haluk Alıcık 10 yıldır Nazilli Belediyesini yönetmekteydi ve bu süre içerisinde birçok ihtiyaç giderildi. Yapılabilecek tüm hizmetler yapıldı. Bu bir seçimdi ve seçmenlerimizin hepsine ulaşamadık. Seçmenlerimizin gönlünü almakta eksikliklerimiz olmuş olabilir. İnsanların tercihine saygı duyuyoruz. Şu anki belediye başkanımız mazbatasını almıştır. Ona da görevinde başarılar diliyoruz. Biz Cumhur İttifakı’nın meclis üyeleri olarak bundan sonraki çalışmalarda Nazilli'nin menfaatine olan her işte belediye başkanının, Nazilli Belediyesinin yanında olacağız” dedi. 
  “GÖZÜMÜZ, KULAĞIMIZ BELEDİYENİN ÜZERİNDE OLACAK”
  AK Partili Beyazıt ise, ”Kazasız, olaysız bir süreç atlattık. AK Parti ile MHP teşkilatı uyum içerisinde bu süreci atlattı. Elimizden geleni yaptık. Teşkilatlarımız tam zamanlı çalışma sergiledi. Halk tercihini yaptı. Biz de Kürşat Engin Özcan'a başarılar diliyoruz. Yine teşkilatlar olarak yapılanları denetleyeceğiz. Gözümüz, kulağımız belediyenin üzerinde olacak” ifadelerini kullandı. “Teşkilatlarda değişim olacak mı?” sorusu üzerine ise Beyazıt, “Genel Merkezimizin toplantı süreci olacak. Nazilli Teşkilatında herhangi bir değişiklik beklemiyoruz. Seçim öncesi atanmasına rağmen Nazilli'de güzel bir uyum süreci yaşandı” yanıtını verdi. Nazilli’de seçimi kazanan Millet İttifakı, Belediye Meclisine 18 üye sokarken, Cumhur İttifakı’ndan 13 isim girebildi. 13 ismin 8'i MHP'li, 5'i AK Parti’li üyelerden oluşuyor. 

 

AYTO'nun kuruluş yılı değiştiÖnceki Haber

AYTO'nun kuruluş yılı değişti

Bagatur’un şampiyonları Küçük’ü ziyaret ettiSonraki Haber

Bagatur’un şampiyonları Küçük’ü ziyaret...

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!