ÖRKOOP

Nazilli Berberler Odası’ndan birlik ve beraberlik iftarı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nazilli Berberler Odası’ndan birlik ve beraberlik iftarı
Nazilli Berberler Odası tarafından birlik ve beraberlik iftarı düzenlendi. Bu yıl 5.'si düzenlenen geleneksel iftar programında üyeler buluşurken, Başkan Olcay Akyıldız birlik ve beraberlik mesajı verdi.
AKGÜL OFSET

2014 yılında göreve gelen Akyıldız ve yönetim kurulu, 5. iftar programına imza attı. Ahmet Şensan Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar programına, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Selahittin Çetindoğan, AYESOB Genel Sekreteri Mustafa Çağlayan, Nazilli Vergi Dairesi Müdürü Adem Torun, oda başkanları, kuaför ve berberler ile aileleri, kalfaları, çırakları katıldı.

KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ

Göreve seçilmelerinin ardından iftar yemeklerini geleneksel hale getirdiklerine işaret eden Başkan Olcay Akyıldız, “İftar yemeğine katılan tüm oda başkanları ve misafirlere teşekkür ediyoruz. Herkesin mübarek Ramazan aylarını kutlarım. 5’incisini düzenlediğimiz yemeğimizde birlik ve dayanışma her şeyden önemli. Geleneksel olarak yapmış olduğumuz iftar yemeği gerçekten birlik ve beraberlik adına çok güzel bir şey. Katılımdan dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah Ramazan ayımız hayırlı, uğurlu ve bereketli geçer. Gelen bütün misafirlerimizin ayaklarına sağlık diyor ve herkese hayırlı Ramazan'lar diliyorum” dedi.

ÇETİNDOĞAN'DAN TEBRİK

AYESOB Başkanı Selahittin Çetindoğan ise, “Ekonomik bir krizin içindeyiz. Biz Aydın’da 82 odayız. Aydın’da bütün başkanlar ekonomik kriz nedeniyle iftar yemeği veremezken Nazilli’deki odamız yine bir ilki gerçekleştirerek yemeği düzenlemeyi başardı. Kendisini bir kez daha tebrik ediyorum. Ramazanlar, birlik, beraberlik, dostluğu sağlamalarından dolayı çok önemli. İnşallah Allah bizi bayrama da kavuşturur. Tekrardan yemeğin hayırlara vesile olmasını diliyorum” diyerek teşekkürlerini iletti.

Anahtar Kelimeler:
Klasik müzik ve operayı eğlenerek öğrendilerÖnceki Haber

Klasik müzik ve operayı eğlenerek öğrend...

Bereketli Mahallesi'nde bahar temizliği Sonraki Haber

Bereketli Mahallesi'nde bahar temizliği 

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!