ÖRKOOP

Nazilli sandık başına gitti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nazilli sandık başına gitti
Nazilli’de Millet ve Cumhur İttifakı adayları ve ilçe başkanları erken saatlerde sandığa giderek oylarını kulandı. Seçimlerin hayırlı olasını dileyen adaylar okul okul gezerek seçmenlerinden son defa destek istedi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül ve CHP Aydın İl Başkan Ali Çankır oylarını memleketleri Nazilli’de kullandı.   
AKGÜL OFSET

31 Mart yerel seçimleri için Nazilli’de 114 bin 966 seçmen 82 mahallede kurulan 374 sandıkta oylarını kullandı. Nazilli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Başkan Adayı Haluk Alıcık,  oy kullanmak üzere Turan Ortaokulu’na eşi Rumeysa Alıcık, kızları Melek Gökçen Alıcık, Begüm Alıcık, Nil Alıcık ve annesi Melek Alıcık ile birlikte geldi. Ailesiyle birlikte ilk olarak vatandaşlarla selamlaşan ve sandık görevlilerine kolaylıklar dileyen Alıcık, eşi, annesi ve büyük kızı ile birlikte 1230 numaralı sandıkta oy kullandı. Başkan Alıcık’ın 22 yaşındaki kızı Melek Gökçen ilk kez yerel seçimde babası için oy kullandı.
  DEPBOYLU VE ERİM OYLARINI MEMLEKETLERİNDE KULLANDI 
  MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, oyunu Nazilli’de Zafer Turan Ortaokulu’nda kullandı. Eşi Fatih Depboylu, oğlu Kaan ve kızı Elif ile birlikte okula gelen Depboylu, 1371 numaralı sandıkta oyunu kullandı. AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, sabah saat 10:00’da ailesiyle birlikte oyunu kullanacağı İsabeyli İlköğretim Okulu’na geldi. İlk olarak sandıkları dolaşarak görevlilere kolaylıklar dileyen Kuvvet Erim, eşi Füsun Erim, oğlu Sencer Erim ve kızı Candan Erim ile birlikte 1126 numaralı sandığa giderek oyunu kullandı. AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak, yerel seçimde oyunu 15 Temmuz İlkokulu’nda sabahın erken saatlerinde kullandı. Nazilli’de Cumhur İttifakı’nın ortaklarından AK Parti’nin ilçe başkanı Mustafa Abak oyunu 15 Temmuz İlkokulu 1223 nolu sandıkta kullandı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nazilli İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz, 31 Mart yerel seçiminde oyunu Çapahasan İlkokulu 1074 numaralı sandıkta kullandı. Başkan Korkmaz oy kullanacağı okula eşi Zeliha Korkmaz, kızları Ecrin ve Tuana Korkmaz ile birlikte geldi. Korkmaz ailesi oylarını hep birlikte kullandı.
  MİLLET İTTİFAKI BERABER OY KULLANDI 
  Nazilli’de 31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül ve CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır da oyunu kullandı. CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül ve CHP Aydın İl Başkanı, 31 Mart Mahalli Seçimleri için oylarını Nazilli’de kullandı. Oyunu ilk kullanan Milletvekili Süleyman Bülbül oldu. Sabah 09.30’da oy kullanacağı Yıldıztepe Mahallesi’nde bulunan Yavuz Selim İlkokulu’na gelen Bülbül, vatandaşları selamlayarak oy kullanacağı sandığa gitti. Süleyman Bülbül 1325 nolu sandığa giderek oyunu kullandı. CHP İl Başkanı Ali Çankır ise oy kullanmak için Nazilli Beşeylül Ortaokuluna geldi. Saat 11.00 sıralarında gelen Çankır, 1009 nolu sandığa giderek oyunu kullandı Nazilli Millet İttifakı Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan, Yavuz Selim İlkokulda 1335 nolu sandıkta ailesiyle birlikte oy kullandı. Özcan'a oy kullanırken CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, İYİ Parti İlçe Başkanı Durmuş Kural eşlik etti.

Anahtar Kelimeler:
İsabeyli’ye 8 bin metrekare parke taşı döşenecekÖnceki Haber

İsabeyli’ye 8 bin metrekare parke taşı d...

NAZİLLİ'DE KİM ÖNDE ?Sonraki Haber

NAZİLLİ'DE KİM ÖNDE ?

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!