ÖRKOOP

Nazillili bisikletçiler Anıtkabir yolunda

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nazillili bisikletçiler Anıtkabir yolunda
Nazilli Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği (NAZBİDOS) üyesi 7 kişi, 19 Mayıs’ı Anıtkabir’de kutlamak üzere Nazilli Belediye binası önünden yola çıktı. Bisikletçiler Nazilli’nin toprağını Anıtkabir’de sergilemek üzere yanlarında götürdü.  
AKGÜL OFSET

Nazilli Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği üyeleri Milli Mücadele’nin 100. yılında 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı Anıtkabir’de kutlayacak. Dernek Başkanı Özgür Özkan ve beraberindeki altı üye 4 gün sürecek yolculuklarında 580 kilometre yol katederek 18 Mayıs’ta Ankara’ya varacak. Anıtkabir’de 19 Mayıs kutlamalarına katılacak olan NAZBİDOS üyeleri aynı güzergah üzerinden Nazilli’ye geri dönecek. NAZBİDOS ekibi yola çıkmadan önce Nazilli Belediye binası önünde toplandı. Bisikletçieri Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Güven Eker, Belediye Başkan Yardımcıları ile dernek üyeleri uğurladı. 
  NAZİLLİ TOPRAĞINI ANITKABİR’E GÖTÜRECEKLER 
  Programla ilgili açıklamalarda bulunan NAZBİDOS Başkanı Özgür Özkan, bu yıl ilk kez Nazilli’de böyle bir program düzenlendiğini belirterek, “Milli Mücadele’nin 100. yılında 19 Mayıs’ı Anıtkabir’de kutlayacağız. 'Milli Mücadele'nin 100. yılında Atamızın Yolunda' sloganıyla yola çıkıyoruz. Nazilli Belediyesi’nin de programı hazırlamamızda büyük katkıları oldu. Çok teşekkür ediyoruz” dedi. Özgür Özkan, bir pet kabın içine doldurulmuş Nazilli toprağını da Anıtkabir’e götürdü. Nazilli toprağı Anıtkabir’deki müzede sergilenecek. 
  100. YILA YAKIŞIR KUTLAMA 
  Etkinlikle ilgili konuşan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, NAZBİDOS yönetimi tarafından kendilerine sunulan teklifi belediye meclis üyeleri ile birlikte değerlendirdiklerini ve çok beğendiklerini ifade ederek, “Milli Mücadele’nin 100. yılında Ankara’da olacaklar.  Nazilli’yi temsil edecekler.  Nazilli'mizin toprağının müzede  sergilenmesini sağlayacaklar. Yolları açık olsun” diye konuştu. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Güven Eker ise, “Bu etkinlik bizler için 19 Mayıs’ın 100 yılını coşku ve gururla kutlamanın başlangıcı olacak. Etkinliğin düzenlenmesinde katkılarından dolayı Nazilli Kaymakamlığı’na teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.   

Bozdoğan, talihsiz baba ve kızı için tek yürek olduÖnceki Haber

Bozdoğan, talihsiz baba ve kızı için tek...

Özcan'a sanayicilerin sorunları aktarıldıSonraki Haber

Özcan'a sanayicilerin sorunları aktarıld...

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!