ÖRKOOP

Özcan'a sanayicilerin sorunları aktarıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Özcan'a sanayicilerin sorunları aktarıldı
Nazilli Ticaret Odası (NTO) Başkanı Nuri Arslan ve Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette NTO üyelerinin sorunları aktarıldı.  
AKGÜL OFSET

Nazilli’de kalkınmanın sağlanması için ortak akılla hareket edeceklerine işaret eden Başkan Özcan, “Ticaret Odamız Nazilli'mizin göz bebeği, Nazilli'mizin lokomotifi. Katma değer yaratan en değerli kuruluşlardan bir tanesi. Sürece başladığımızdan bu yana hem seçim çalışmalarında, hem projelerimizin hazırlanmasında hep birlikte olduk. İnşallah sonuna kadar da bütün süreçte birlikte olacağız. Nazilli'mizin, esnafımızın ve sanayicimizin sorunlarını birlikte çözerek kalkınmayı birlikte sağlayacağız. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim” dedi. 
  “YÜREĞİMİZE SU SERPTİ”
  Desteklerinden dolayı Başkan Özcan’a teşekkür eden Nuri Arslan ise, “Sayın başkanımıza sanayi alanlarındaki sıkıntıları ve üyelerimizin sorunlarını aktardık. Allah razı olsun kendisi de en kısa sürede çözüme kavuşturacağını söyleyip yüreğimize su serpti. İnşallah en kısa sürede üyelerimizin sorunlarının çözümü noktasında sayın başkanımız gereğini yapacaktır” sözlerini kaydetti.
  “DERTLERİMİZLE DERTLENİYOR”
  Ticaret Odası üyelerinin sorunlarının çözümünün ilçe ekonomisine ve istihdama fayda sağlayacağına dikkat çeken Meclis Başkanı Yüzügüler de, “Nazilli Ticaret Odası olarak Belediye Başkanımızı sık sık ziyaret ediyoruz. Çünkü üyelerimizin sorunları bir yandan çözüme kavuşuyor, diğer yandan yenileriyle karşı karşıya kalıyoruz. Sağ olsun başkanımız bizim derdimizle dertleniyor. Yapılabilecek bütün dokunuşları, Nazilli ekonomisini canlandırmak ve istihdamı artırmak adına elinden gelen çabayı gösteriyor. Kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Nazillili bisikletçiler Anıtkabir yolundaÖnceki Haber

Nazillili bisikletçiler Anıtkabir yolund...

Horsunlu’da restorasyon çalışmaları sürüyor Sonraki Haber

Horsunlu’da restorasyon çalışmaları sürü...

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!