ÖRKOOP

Yetik, Atatürk’ün gösterdiği hedeflere işaret etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yetik, Atatürk’ün gösterdiği hedeflere işaret etti
Nazilli Ülkü Ocakları Başkanlığına atanan Ferhat Yetik, göreve başlamasının ardından bir basın açıklaması yaptı. Başkan Yetik, “Milli direnci ve şuuru yüksek bir gençlik olmak için Atatürk’ümüzün gösterdiği hedeflere doğru birlikte yürümeye davet ediyorum" dedi.
AKGÜL OFSET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi'nin talimatı ile bir süredir kapalı bulunan Nazilli Ülkü Ocakları Başkanlığına Ferhat Yetik atandı. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Aydın İl Merkezi'nde gerçekleşen atama programında, il ve çevre ilçe başkanlarının katılımıyla bayrak teslim töreni gerçekleştirildi. Aydın Ülkü Ocakları Başkanı Tayfun Şan'ın elinden Türk Bayrağı'na sarılı Kur'an-ı Kerim'i alan Ferhat Yetik, yemin ederek görevine başladı.

"ÇOK KISA SÜREDE ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAĞIM"

Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Ferhat Yetik, görevlendirilmesiyle ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Yetik, “Türklük gurur ve şuurunu, İslam ahlak ve faziletini yaşamayı ve yaşatmayı hedefleyen Ülkü Ocağımızın Aydın ili Nazilli İlçe Başkanlığına, Genel Başkanım Sayın Dr. Sinan Ateş'in takdiri, Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanım Sayın Tayfun Şan'ın teklifi ile atandım. Başta güven duyarak görev veren Ülkü Ocakları Genel Başkanımıza, il başkanıma, bizleri yetiştiren ülkü ocaklarımızın emektarlarına, dualarıyla destek olanlara, bizzat gelerek güç veren ülkücü kardeşlerime teşekkür ederim. Çok kısa sürede yönetim yapılanmasıyla çalışmalarımıza başlayacağım" şeklinde konuştu.

“ATATÜRK’ÜMÜZÜN GÖSTERDİĞİ HEDEFLERE BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

Türk Milletinin geleceğinin gençlere bağlı olduğunun altını çizen Yetik, "Türklüğünden ilham alan İslamiyet’i kişiliğiyle temsil eden aynı zamanda asrın şartlarına kendi kültürel birikim ve kimliğiyle yaklaşabilen gençlerimizin sayısı arttıkça, Türk Milletimizin geleceği de güçlü olacaktır. Nazilli ilçemizdeki tüm gençlerimizi endüstri 4.0 disiplininde bilimsel bir anlayışıyla, bir elinde ahlak ve erdem, diğer elinde bilim olan, milli direnci ve şuuru yüksek bir gençlik olmak ve Atatürk'ümüzün gösterdiği hedeflere doğru birlikte yürümeye davet ediyorum" ifadelerini kullandı. Son olarak Başkan Yetik, tüm Nazilli halkının Ramazan ayını kutlarken, "Nazillili hemşehrilerimin İftar sofralarının etrafında inşa edilen manevi köprülerle; kalplerimize huzur, yüreklerimize sıcaklık ve bakışlarımıza umut hakim olmasını diliyorum" diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
Turan Mahallesi’nde iftar izdihamıÖnceki Haber

Turan Mahallesi’nde iftar izdihamı

Nazilli’de her cebe uygun iftar menüsü varSonraki Haber

Nazilli’de her cebe uygun iftar menüsü v...

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!