Yüsran Erden, mazbatasını aldı 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yüsran Erden, mazbatasını aldı 
Yenipazar’da Belediye Başkanı seçilen Yüsran Erden, Nazilli Adliyesi’ne gelerek mazbatasını aldı. Erden’e CHP ve İYİ Parti’nin ilçe başkanları ile Millet İttifakı listesinden seçilen 6 Belediye Meclis üyesi de eşlik etti.  

Millet İttifakı’nın Yenipazar Belediye Başkan Adayı olarak 31 Mart seçimlerinde yarışan ve ipi göğüsleyen CHP’li Yüsran Erden, Nazilli Adliyesi’ne gelerek mazbatasını aldı. İlçe Seçim Kurulu’na gelen Yüsran Erden’e, CHP Yenipazar İlçe Başkanı Sergül Duransoy, İYİ Parti İlçe Başkanı Tarkun İnceoğlu, Millet İttifakı listesinden seçilen 6 Belediye Meclis üyesi eşlik etti. Yüsran Erden ve Belediye Meclis üyeleri mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Selahattin Afşin’in elinden aldı. 
  KATILIMCI YÖNETİM VURGUSU YAPTI 
  Adliye çıkışı basın mensuplarına açıklama yapan Yüsran Erden, “Bizden önceki arkadaşlarımızın nokta koymadıkları bir dünyada yaşıyoruz. Biz onların enerjilerini miras alıyoruz. Onlar virgül koymuşlardı, ben de virgül koymuştum şimdi bıraktığım yerden devam ediyorum. Sağlıklı altyapıya sahip, güzel ve zenginleşmiş bir Yenipazar için enerjilerimizi birleştiriyoruz. Seçim sürecinde yardımcı olan her iki partinin üyelerine teşekkür ediyorum. Katılımcı bir anlayışla ilçemizi yöneteceğiz. Seçmenlerin görevi de beş yıl boyunca bizi denetlemek, sözlerimizi hatırlatmak olacak. Tarım ve insan merkezli bir yönetimi uygulamaya koyacağız” dedi. Erden, ilk icraat olarak Kent Konseyi ve Danışma Meclisi’ni  devreye alacaklarını, kısa ve uzun vadeli çalışma programını birlikte oluşturacaklarını ifade etti. 

 

Muhtar Çelik, AK Partili Erim’e mesaj gönderdiÖnceki Haber

Muhtar Çelik, AK Partili Erim’e mesaj gö...

Emekli Telekom Şefi Özcan Ülkü, annesi için hayır yaptı Sonraki Haber

Emekli Telekom Şefi Özcan Ülkü, annesi i...

Yorum Yazın

Akçay’da boğulan kardeşler toprağa verildi
Nazilli’ye üst düzey çıkarma
Başkan Zeki İnal, Çerçioğlu'nu ziyaret etti
Gazeteci Ata’nın acı günü
NTO, İstanbul Yapı Fuarı'na katıldı
Başkan Özcan, yılların sorununu kepçeyle çözdü
Nazilli’de yüzme havuzu Pazartesi açılıyor
Başkan Özcan, şampiyon öğrenciyi ödüllendirdi
Birincilik, düzenli çalışmayla geldi 
Kazada yaralanan kediyi hayata döndürdü

Başka haber bulunmuyor!