ÖRKOOP

ABGC Söke Şube Temsilcisi Levent Tuncer oldu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ABGC Söke Şube Temsilcisi Levent Tuncer oldu
Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (ABGC) Söke Temsilciliğine, yönetim kurulu kararıyla Levent Tuncer getirildi.
AKGÜL OFSET

Cem Ulucan’ın başkanlığını yürüttüğü ABGC büyümeye devam ediyor. Basın İlan Kurumu’nun 2016 yılında Aydın Şubesi’ni açmasıyla birlikte akredite cemiyet olan Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti, Söke’de yapılanmaya gitti. Cem Ulucan başkanlığında toplanan ABGC Yönetim Kurulu aldığı kararla ABGC Söke Temsilciği’ne Levent Tuncer’i getirirken, yardımcılığına Erol Özhavutçu’yu ve genel sekreterliğe de Murat Bozkayalar’ı görevlendirdi.
  ABGC Yönetim Kurulu Başkanı Cem Ulucan öncülüğünde Söke’de gerçekleştirilen oluşum toplantısına Durmuş Tuna (Gerçek Gazetesi), Hüseyin Işık (Söke Olay Haber Sitesi), Turgut Türkoğlu (yazar), Necati Maldar, Güven Ölmez (Rayo Güven-Radyo As), Levent Tuncer (Söke İHA-Söke Belediyesi Basın Bürosu-SÖZ Gazetesi), Mustafa Kavruk (Söke Ekspres), Numan Ölmez (Kanal 09-Söke TRT Haber), Dursun Temel Yurdaer (Didim A Haber) ve Erol Özhavutçu (Maraton Radyo TV) katılırken, toplantıda Söke basının güçlenmesi için yapılacak çalışmalar ve iş birliği görüşüldü.
  “SÖKE’DE GÜZEL BİR OLUŞUM GERÇEKLEŞTİ”
  Söke basın camiasının Aydın başta olmak üzere Türkiye’de önemli bir yere sahip olduğunu belirten Başkan Cem Ulucan; “En büyük sorunumuz gazeteciler olarak birçok konuda birlik olamamak. Önce kendi mesleğimizin ve cemiyetimizin farkında olmamız lazım. Elimizi taşın altına hep birlikte koymalıyız ki sorunlarımızı da daha kolay çözelim. Bu nedenle Söke’de güzel bir oluşum yaşandı. Levent Tuncer başkanımız öncülüğünde Söke’de arkadaşlarımız birlikte gazetecilik mesleğinin ve gazetecilerin onurunu korumak için çalışmalar yapacaklar. İnşallah cemiyetimiz ve Söke basını için güzel çalışmalar olacak” ifadelerini kullandı.

Kaynak:HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler:
Tavaslılar iftarda buluştuÖnceki Haber

Tavaslılar iftarda buluştu

5 yıl önce felçli kaldı: Kasksız motosiklet kullanmayınSonraki Haber

5 yıl önce felçli kaldı: Kasksız motosik...

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!