ABGC Söke Şube Temsilcisi Levent Tuncer oldu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ABGC Söke Şube Temsilcisi Levent Tuncer oldu
Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (ABGC) yönetimi, Söke temsilciliğine Levent Tuncer’i getirirken, yardımcısı olarak Erol Özhavutçu’yu ve genel sekreter olarak da Murat Bozkayalar’ı görevlendirdi.

Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (ABGC) Söke temsilciliğine, yönetim kurulu kararıyla Levent Tuncer getirildi. Cem Ulucan’ın başkanlığını yürüttüğü Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (ABGC) büyümeye devam ediyor. Basın İlan Kurumu’nun 2016 yılında Aydın Şubesi’ni açmasıyla birlikte Akredite Cemiyet olan Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti, Söke’de yapılanmaya gitti. Cem Ulucan başkanlığında toplanan ABGC Yönetim Kurulu aldığı kararla ABGC Söke Temsilciğine Levent Tuncer’i getirirken, yardımcılığına Erol Özhavutçu’yu ve genel sekreterliğe de Murat Bozkayalar’ı görevlendirdi.

"SÖKE BASINI GÜÇLENDİRİLECEK"

ABGC Yönetim Kurulu Başkanı Cem Ulucan öncülüğünde Söke’de gerçekleştirilen oluşum toplantısına Durmuş Tuna (Gerçek Gazetesi), Hüseyin Işık (Söke Olay Haber Sitesi), Turgut Türkoğlu (yazar), Necati Maldar, Güven Ölmez (Radyo Güven-Radyo As), Levent Tuncer (Söke İHA-Söke Belediyesi Basın Bürosu-SÖZ Gazetesi), Mustafa Kavruk (Söke Ekspres), Numan Ölmez (Kanal 09-Söke TRT Haber), Dursun Temel Yurdaer (Didim A Haber) ve Erol Özhavutçu (Maraton Radyo TV) katılırken, toplantıda Söke basınının güçlenmesi için yapılacak çalışmalar ve iş birliği görüşüldü.

“SÖKE’DE GÜZEL BİR OLUŞUM GERÇEKLEŞTİ”

Söke basın camiasının Aydın başta olmak üzere Türkiye’de önemli bir yere sahip olduğunu belirten Başkan Cem Ulucan, “En büyük sorunumuz gazeteciler olarak birçok konuda birlik olamamak. Önce kendi mesleğimizin ve cemiyetimizin farkında olmamız lazım. Elimizi taşın altına hep birlikte koymalıyız ki sorunlarımızı da daha kolay çözelim. Bu nedenle Söke’de güzel bir oluşum yaşandı. Levent Tuncer başkanımız öncülüğünde Söke’de arkadaşlarımız birlikte gazetecilik mesleğinin ve gazetecilerin onurunu korumak için çalışmalar yapacaklar. İnşallah cemiyetimiz ve Söke basını için güzel çalışmalar olacak” dedi.

Kaynak:HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler:
Özcan’dan beklenen açıklama yarın yapılacakÖnceki Haber

Özcan’dan beklenen açıklama yarın yapıla...

Nazilli Belediyesi’nin borcu 102 milyonSonraki Haber

Nazilli Belediyesi’nin borcu 102 milyon

Yorum Yazın

Özgen Türker özür diledi
Nazilli’de 27 bin 500 öğrencinin karne heyecanı
Nazilli’de Zeynep Dizdar coşkusu
Kayran Ortaokulu öğrencileri projelerini sergiledi
Nazilli’de liseli gençlerden alkışlanacak hareket
Nazilli’de protokol kuralları anlatıldı 
Nazilli’de kiraz bereketi 
“Faturanın Nazilli basınına kesilmesi tam bir talihsizlik”
Nazilli'de işgaliye ücretinin arttırılmasına tepki
“Nazilli Belediyespor'a sahip çıkacağız”

Başka haber bulunmuyor!