ÖRKOOP

AK Parti'li Yavuz, partisinin 18. yılını kutladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
AK Parti'li Yavuz, partisinin 18. yılını kutladı
AK Parti’nin 18. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz açıklama yaptı. Kuruluş yıl dönümünü kutlayan Yavuz, ‘‘Tüm vesayet odaklarının saldırılarına rağmen AK Parti, Başkan Erdoğan liderliğinde milletimizin güveni ve desteği ile dimdik ayaktadır’’ dedi.
AKGÜL OFSET

Yavuz, kutlama mesajında, “Başkan Erdoğan ve tüm yol arkadaşları ile başlanan bu kutlu yolculukta, adım adım 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru çok şükür ki emin adımlarla ilerliyoruz’’ ifadelerini kullandı. 

“KİRLİ OYUNLARA KARŞI DİMDİK AYAKTAYIZ”

Dış ulusların desteklediği şer odaklarının tüm saldırılarına rağmen milletten alınan güç ile diz çökmeyen bir lidere sahip olduklarını söyleyen Metin Yavuz, ‘‘Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin büyümesini ve gelişmesini istemeyen dış ulusların desteklediği vesayet odaklarının baş hedefi olan Başkan Erdoğan ve partimiz, vesayet odaklarının tüm kirli oyunlarına rağmen milletimizden aldığı güç ile yıkılmamış dimdik ayakta kalmayı başarmıştır” dedi. 

“BİZE DİZ ÇÖKTÜREMEZLER”

AK Parti'yi kapatmaya yönelik girişimlerden, gezi olaylarından, 15 Temmuz darbe girişimi ve son olarak Türkiye ekonomisine yönelik saldırılar karşısında, Başkan Erdoğan’ın halkın desteğiyle, kararlı duruşu sayesinde vesayet odaklarına gereken dersin verildiğini ifade eden Yavuz, “Alçakların tüm kirli oyunlarına, saldırılarına rağmen asla diz çökmedik. Bize kimse diz çöktüremez. Kimler ne kirli hesaplar yaparsa yapsın, Türkiye’miz üzerindeki hain planlarının sonucuna ulaşamayacak, ülkemiz, halkımızın desteğini ve güvenini alan Başkan Erdoğan liderliğindeki AK Parti sayesinde ilelebet dimdik ayakta durmaya devam edecektir” sözleriyle partisinin kararlılığına vurgu yaptı. 

“DEĞER KATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti’nin 18 yıllık iktidarı döneminde devrim niteliğinde reformlar yaptığına ve mega projeleri hayata geçirdiğine değinen Yavuz, ‘‘Halka hizmet, Hakka hizmettir düsturu ile yoluna devam ediyoruz. Ülkesi, milleti için gece gündüz demeden çalışan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti, ilimize ve ülkemize değer katmaya Allah’ın izni ile devam edecektir. Kurulduğu günden bugüne yılmadan, yorulmadan millete hizmet aşkıyla başlatılan bu kutlu yürüyüşümüzün 18. kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, ülkemize, milletimize, partimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum’’ dedi.

Kaynak:HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler:
Nazilli’de gencer bereketi Önceki Haber

Nazilli’de gencer bereketi 

Kaymakam Küçük’ten futbolculara baklavalı ziyaretSonraki Haber

Kaymakam Küçük’ten futbolculara baklaval...

Yorum Yazın

İlk kuru incir 250 TL’den satıldı
CHP’li Yıldız, Nazilli’den hükümete yüklendi 
Naz-Naz Buca’yı da geçti
MHP'li Keski'nden Kural’a 'çakma Ülkücü' benzetmesi
Romanlar düğünde gönüllerince eğlendi
Nazilli’de vatandaşa pazar hizmeti
Ortakçıspor kalecisinin parmağı koptu
Kuyucak ve Karacasu’da uyuşturucu operasyonu
Silahlı saldırgan 40 gün sonra yakalandı
“Ne yatırım bitiriyorlar, ne yatırım getiriyorlar”

Başka haber bulunmuyor!