ÖRKOOP

‘Akran zorbalığı’ için farkındalık oluşturdular

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
‘Akran zorbalığı’ için farkındalık oluşturdular
Nazilli Müşerref Gündoğdu Ortaokulu öğretmenleri Derya Tanrıverdi, İrem Öztürk ve Burcu Arlan Çağdaş’ın hazırladıkları “Seyirci Kalma” e-Twinning projesi kapsamında farkındalık yaratmak için, Aydın Kitap Fuarı'nda kitap ayracı ve bilgilendirme broşürü dağıtıldı.  
AKGÜL OFSET

Müşerref Gündoğdu Ortaokulu öğretmenlerinden Derya Tanrıverdi, İrem Öztürk ve Burcu Arslan Çağdaş, 26 Aralık 2018 tarihinden itibaren yürüttükleri ‘akran zorbalığı’ ile ilgili farkındalık yaratmayı amaçlayan ‘Seyirci Kalma’ e-Twinning projesi kapsamında öğrencilerle birlikte hazırlamış oldukları ‘Zorba olma, dost ol’ yazılı kitap ayraçlarını ve bilgilendirme broşürlerini okul olarak gittikleri Aydın Kitap Fuarı'nda, 26 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde öğrencilerle birlikte dağıttı. Proje sorumlusu öğretmenler tarafından fuarı gezen vatandaşlar bilgilendirilirken, konuyla ilgili farkındalık sağlandı. 
  “ZORBA OLMA, DOST OL” 
  Konuyla ilgili veren Seyirci Kalma e-twinning proje sorumluları Derya Tanrıverdi, İrem Öztürk ve Burcu Arlan Çağdaş, “Bu projeyi 20 Aralık 2018 tarihinden bu yana yürütüyoruz. Akran zorbalığı hem öğrenciler, hem de öğrenci velileri için büyük bir problem. Konuyla ilgili öğrenciler ve velilerin bilinçlendirilmesi için yıl boyunca resim, slogan, kısa film yarışmaları ve veli bilgilendirme toplantıları yaptık. Son olarak da 26 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Aydın Kitap Fuarından farkındalık yaratmak için üzerilerinde ‘Zorba olma, dost ol’ yazılı kitap ayıraçları ve bilgilendirme broşürleri dağıttık. Bu yaptığımız etkinlikle bir farkındalık yarattığımızı düşünüyoruz” ifadelerini kullandılar.  


 

Kaynak:ADEM ADLIM

Yaz kurslarına başvurular başlıyorÖnceki Haber

Yaz kurslarına başvurular başlıyor

Nazilli Belediyespor’da Özkat dönemiSonraki Haber

Nazilli Belediyespor’da Özkat dönemi

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!