ÖRKOOP

Alem Gençlik'ten örnek bağış

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alem Gençlik'ten örnek bağış
Nazilli Belediyespor’un Alem Gençlik Taraftar Grubu, Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde aynı odada yatan, ilik nakli bekleyen Bozdoğanlı baba-kız için kök hücre bağışı yaptı. Alem Gençlik Tribün Lideri Cihan Ünal, “Verdiğimiz bu kök hücre bağışlarıyla taraftarlarımız bir insanın hayatını değiştirecekler” dedi. 
AKGÜL OFSET

Hastanede aynı odada yatan, ilik nakli bekleyen Bozdoğanlı baba-kız Yılmaz ve Ebru Çelen için Nazilli Belediyespor Taraftar Grubu Alem Gençlik, örnek bir duyarlılığa imza attı. Siyah beyazlı taraftarlar, Belediye Meydanı’nda bulunan Kızılay’ın kan toplama aracında iftardan sonra toplanarak kök hücre bağışında bulundu. 
  “BİR İNSANIN HAYATINI DEĞİŞTİRECEKLER”
  Önemli olanın ihtiyaç sahibi insanlara umut olabilmek olduğunu ifade eden tribün lideri Cihan Ünal, “Biz yalnızca taraftar değil aynı zamanda insanız. Bizim için önemli olan kardeşimiz ve ihtiyaç sahibi insanlara umut olabilmek. Buraya gelen arkadaşlarımın hepsine çok teşekkür ediyorum. Belki de verdikleri kök hücreyle bir insanın hayatını değiştirecekler” diye konuştu.
  “ACILAR PAYLAŞILDIKÇA AZALIR”
  "Bir hayat kurtarabilirsek ne mutlu bize" diyen grup üyelerinden Mustafa Çelik ise, “Kök hücre ve kan bağışı tüm dünya insanları için önemli. Artık Alem Gençlik Grubu yalnızca tribünde değil, bu tür sosyal etkinlikleriyle her zaman hayatın içinde olacaktır” ifadelerine yer verdi.


 

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
Açık havada eğlenerek öğrendilerÖnceki Haber

Açık havada eğlenerek öğrendiler

Nazilli'de intiharSonraki Haber

Nazilli'de intihar

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!