Amatörce başladılar, kendi markalarını oluşturdular   

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Amatörce başladılar, kendi markalarını oluşturdular   
Çocukluk arkadaşı üç genç kızın ilk defilesi büyük beğeni topladı.   

Kuşadası’nda yaşayan, farklı dallarda eğitim gören çocukluk arkadaşı üç genç kız, hayalleri olan moda alanında kendi markalarını oluşturdular.
      İç Mimar Nurşen Özyavuz ile Ekonomi ve moda eğitimi alan Gizem Azbazdar, Los Angeles’te moda eğitimi alan Sema Muslu, isimlerinin ilk iki harfinden oluşan NUGİSE markasını piyasaya çıkardılar. markalarının ürünlerini bir defile ile tanıttılar.
   Kuşadası’nda, Seçkin sitesi içindeki Saklı Bahçe’de oluşturulan stand da markanın ürünleri satışa sunuldu. Tasarımını yaptıkları ürünleri el emeği ile, sınırlı sayıda ürettiklerini söyleyen Sema Muslu, henüz iki ay olmasına karşın, İstanbul, Denizli, Adana ve Bodrum’dan müşterileri olduğunu, Alaçatı ve Kuşadası’nda satış noktaları oluşturduklarını ifade etti. Muslu ayrıca, üç çocukluk arkadaşı olarak farklı şehirlerde eğitim gördükten sonra Kuşadası’na döndüklerini belirterek “Kuşadası’na döndükten sonra bir gün konuşurken ortak noktamızın moda olduğunu fark edince bu sektöre girmeye karar verdik. Hepimiz kimono giymeyi çok seviyoruz. Deniz mevsimi de açılınca bir kimono markası yaratmaya karar verdik ve çıkardık. Sonra kimono neden sadece plaj kıyafetleri olsun, bunları günlük kıyafetlerin üzerine giyilebilecek kombineler haline getirelim dedik, ve bir koleksiyon oluşturduk. Bizim şu anda kendimize ait bir mağazamız yok. Markamızın en büyük özelliği tasarımları kendimiz yapıyor ve el yapımı, sınırlı sayıda üretiyoruz" dedi. 

 

Kaynak:ADEM ADLIM

Yaz kursları için başvurular bittiÖnceki Haber

Yaz kursları için başvurular bitti

İYİ Parti’li Kural iddiaları yalanladı Sonraki Haber

İYİ Parti’li Kural iddiaları yalanladı 

Yorum Yazın

Nazilli’de yağmur hayatı olumsuz etkiledi
Millet İttifakı Doğu Bölgesi Koordinasyon toplantısı yapıldı
Melisa öğretmen şiir kategorisinde yarışacak
Şehit polisin annesi ebediyete uğurlandı
Aydın inciri Somali’ye umut oldu
KAR-YAK Madencilik törenle açıldı
İYİ Partililerden can dostlara mama ve su
Naz-Naz transferde hız kesmiyor
Başkanlar kurulunda önemli karalar alındı
British Town Dil ve Bemar Kariyer Okulları Kamu-Sen’le eğitim protokolü imzaladı

Başka haber bulunmuyor!