Ankara’daki Egeliler, iftarda bir araya geldi 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ankara’daki Egeliler, iftarda bir araya geldi 
Ankara’da faaliyet gösteren Ege illerinin vakıf ve derneklerinin birleşmesiyle oluşan EGEM Platformu, Yenimahalle’de iftar programı düzenledi.  

Ege Bölgesi'ni oluşturan illerin Ankara’da faaliyet gösteren vakıf ve derneklerinin birleşmesiyle oluşan EGEM Platformu, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın desteğiyle iftar programında buluştu. İftara CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Afyonkarahisar eski Milletvekili Halil Ürün, EGEM Platformu'nu oluşturan derneklerin başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile yaklaşık bin  üye katıldı. 
   "EGELİLER DAHA ETKİN OLMALI" 
  EGEM Platformu Dönem Başkanı Halil Apaydın açılış konuşmasında, amaçlarının Egeli olma birinci ve birlikteliğini yaşamak olduğunu belirterek iftara katkı sağlayan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a teşekkür etti. Apaydın, Egeli siyasilerden kurum ve kuruluşların yönetiminde görev alan Egeli sayısının artması ve etkin görevlerde bulunmasını talep etti. 
  BİRLİKTELİK MESAJI VERDİ 
  İftarda daha sonra konuşma yapan Fethi Yaşar, rekor bir oyla Yenimahalle’ye 3. kez Belediye Başkanı seçildiğini hatırlatarak, “Birbirimizi kırmadan, ayırmadan bu ülkede yaşamayı öğrenmemiz gerekiyor. Bu mübarek ayda yapılan ibadetlerimizin Türk ve İslam alemine barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum ve herkesin yaklaşan Kadir Gecesi'ni ve Ramazan Bayramı'nı şimdiden kutluyorum” dedi. 
  FEYZULLAH OKUMUŞ ŞİİR OKUDU 
  İftarda son olarak CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan söz aldı. Tezcan, ülkemizin gelişmesi için Atatürk’ün gösterdiği ilkeler ışığında hareket etmeleri gerektiğini belirterek, Egelileri bir araya getiren EGEM Platformu yöneticilerine ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a teşekkür etti. Konuşmaların ardından Aydınlı Feyzullah Okumuş, kendisinin yazdığı 'Bir Sevdadır Ege' adlı şiirini okudu. 

 

Kaynak:HABER MERKEZİ

Özcan, Mansur Yavaş’ı ziyaret ettiÖnceki Haber

Özcan, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

Yeşil Mahalle’de yol çalışmaları sürüyor Sonraki Haber

Yeşil Mahalle’de yol çalışmaları sürüyor...

Yorum Yazın

Akçay’da boğulan kardeşler toprağa verildi
Nazilli’ye üst düzey çıkarma
Başkan Zeki İnal, Çerçioğlu'nu ziyaret etti
Gazeteci Ata’nın acı günü
NTO, İstanbul Yapı Fuarı'na katıldı
Başkan Özcan, yılların sorununu kepçeyle çözdü
Nazilli’de yüzme havuzu Pazartesi açılıyor
Başkan Özcan, şampiyon öğrenciyi ödüllendirdi
Birincilik, düzenli çalışmayla geldi 
Kazada yaralanan kediyi hayata döndürdü

Başka haber bulunmuyor!