Aygül’ün yeni kitabı okuyucularıyla buluştu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Aygül’ün yeni kitabı okuyucularıyla buluştu
Aydınlı yazar Bekir Aygül’ün “Çadırın Gözü, Yeniden Doğuş” adlı yeni kitabı okuyucularıyla buluştu. Aygül, yeni kitabını ilk olarak Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’e takdim etti.

Yörüklerin hayatını konu alan “Çadırın Işığı, Orta Asya’dan Anadolu’ya Esen Yörük Rüzgârı” adlı romanıyla tanınan yazar Bekir Aygül, bu romanın ardından Yörüklerin kültürel, sosyal, ekonomik, askeri ve tüm yaşamlarını konu alan “Çadırın Gizemi, Yörüklerin Anayasası” isimli kitabını da okuyucularıyla buluşturdu.

“DAHA NİCE ESERLER BEKLİYORUZ”

Yazar Bekir Aygül “Çadırın Gözü, Yeniden Doğuş” adlı kitabını Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’e takdim etti. Vali Köşger, kitabın hayırlı, uğurlu olmasını dileyerek, “Yazarımız Bekir Aygül’den daha nice eserlere imza atmasını bekliyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

İBRETLİK DERSLER VERİYOR

Çadır serisine devam eden Yazar Bekir Aygül’ün yeni çıkan romanı “Çadırın Gözü, Yeniden Doğuş” adlı kitabı oldukça iddialı bir çalışma içeriyor. Sosyal hayatın her alanında büyük kırılmalara yol açan ve sonuçları itibariyle düşündürücü dersler veren bu değişimi kitabında sade bir dille kurgulayan yazar, böylece genç kuşaklara bir öğüt, her yaş grubu için de ibretlik dersler vermeyi amaçlıyor. Yazar, ‘Çadırın Gözü, Yeniden Doğuş’ adlı bu eseriyle okuyucularını adeta bir farkındalık dünyasına sevk ediyor.

Kaynak:HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler:
Başkan Özcan'a önemli görevÖnceki Haber

Başkan Özcan'a önemli görev

Durmuş Tobal’dan atama iddiasına yalanlama geldiSonraki Haber

Durmuş Tobal’dan atama iddiasına yalanla...

Yorum Yazın

Görünmeyen tabela kaza yaptırıyor 
Sağun, Basın Bayramı’nı kutladı 
Naz-Naz’ın neşesi yerinde 
Kuyucak’ta İlhami Hoca sevenlerini üzdü
Yenipazarlı çocuklar yüzme öğrenecek
Nazilli’de zehir tacirleri yakalandı
Kuyucak’ta orman yangını
Pınarbaşı sakinleri tozdan kurtuluyor
İNG Müdürü Şıralı, emeklilere kampanyalarını anlattı
“Gazeteler kapanma tehlikesi yaşıyor”

Başka haber bulunmuyor!