Bahçeşehir Koleji’nden tanışma kahvaltısı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bahçeşehir Koleji’nden tanışma kahvaltısı
Nazilli Özel Bahçeşehir Koleji ilkokul bölümü 2019-2020 eğitim öğretim yılı ilk etkinliğini, veli, öğretmen, öğrenci tanışma-kaynaşma kahvaltısıyla yaptı.

Kuyucak’a bağlı Pamukören Mahallesi’nde bulunan Obam Restoran’da, Nazilli Bahçeşehir Koleji tarafından ilkokul ve anaokulu veli ve öğrencileriyle birlik, beraberlik ve kaynaşma kahvaltısı gerçekleştirildi. Mekanın girişinde okul müdürü Semahat Yılmaz tarafından karşılanan veli ve öğrencilerle, öğretmenler yakından ilgilendi. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen kahvaltı sırasında veli, öğretmen ve öğrenciler kaynaşma ve tanışma fırsatı da buldu.
“KOCAMAN BİR AİLEYİZ”
Güzel bir kaynaşma ve tanışma kahvaltısı geçirdiklerini ifade eden Nazilli Özel Bahçeşehir Koleji Müdürü Semahat Yılmaz, “Anaokulu ve İlkokulu öğrenci velilerimize tanışma ve kaynaşma kahvaltısı gerçekleştirdik. Buradaki amacımız öğretmen, öğrenci ve veli kaynaşabilsin istedik. Bunu da çok iyi yaptığımızı düşünüyorum. Biz Bahçeşehir olarak velisi, öğrencisi ve okulu ile kocaman bir aileyiz. Katılan herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra da etkinliklerimiz devam edecek” dedi.
“ETKİNLİKLERİMİZ SÜRECEK”
Bu eğitim öğretim yılının ilk etkinliğini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Nazilli Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Selma Putak, “İlkokul ve anaokul olarak yeni sezonda ilk etkinliğimizi gerçekleştirdik. Anaokulunda 3’üncü sınıfa kadar velilerimizle burada Obam Restoran’da buluştuk. Bundan sonra engellilerimize yönelik ve diğer etkinliklerimizle birlikte olacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
Nazilli’de ateş açılması sonucu 3 öğrenci yaralandıÖnceki Haber

Nazilli’de ateş açılması sonucu 3 öğrenc...

Bir ürünü satın almadan önce hakkındaki yorumları mutlaka okuyun!Sonraki Haber

Bir ürünü satın almadan önce hakkındaki...

Yorum Yazın

CHP Nazilli’de Kazım Turanlı aday oldu
Nazilli Belediye Meclisi olağanüstü toplandı
Tuncay Ayas, kıyak iddialarını yalanladı
Kaymakam Yalçın’dan, Sağlam’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Nazilli’de aralıklarla 3 gün elektrik kesilecek
NAZENDER’den engelliler okuluna mutfak atölyesi
CHP’li Bülbül’den Cumhurbaşkanlığı’na ek bütçe sorusu
Takmaklı’lar 2 sene sonra Uğur’da
‘Hacı Süleyman Efendi Ödülü’ sahibini buldu
Su samuru kaza kurbanı

Başka haber bulunmuyor!