Başkan Özcan, asfaltlama çalışmalarını inceledi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Özcan, asfaltlama çalışmalarını inceledi
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Namık Kemal Caddesi ve Mithat Paşa Caddesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa başlatılan asfaltma çalışmalarını yerinde inceledi.   

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İstanbul’dan döner dönmez yoğun mesaisine kaldığı yerden devam etti. Özcan, Nazilli Belediyesi’nin Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Altıntaş Mahallesi Namık Kemal Caddesi ve Mithat Paşa Caddesi üzerinde yaptığı asfaltlama ve kaldırım çalışmalarını inceledi. Başkan Özcan’a inceleme sırasında Belediye Başkan Yardımcıları Kadir Mutlu ve Şahsettin Polat, Belediye Meclisi Başkan Vekili Soner Yelkovan ile Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ufuk Serdar Özmen ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli Koordinatörü Ali Deniz Keşkür de eşlik etti. 
  ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ 
  Aydın Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu çalışma konusunda verdikleri sözü yerine getirdiklerini ifade eden Başkan Özcan, Nazilli’nin en işlek caddelerinden olan Namık Kemal ve Mithat Paşa Caddesi’nde birlikte çalışmalara başladıklarını ifade ederken, “İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde elde edilen seçim zaferinin ardından ilçemizde de hizmet zaferlerinin başlaması için startı verdik. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu ile aynı yöne bakan bir Nazilli Belediyesi’nin olduğunu geçtiğimiz hafta yaşanan afette yapılan hızlı müdahale ve sonrasında yapılan hasar tespit çalışmalarında göstermiştik. Bugün yapılan asfalt kazıma ve yeni asfalt dökme çalışmaları da bunun tezahürüdür” sözleriyle uyumlu çalışmanın önemine vurgu yaptı. 
İKİ CADDEDE ASFALTLAMA YAPILIYOR 
Nazilli için birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirten Başkan Özcan, “Namık Kemal Caddesi’nde 4 bin 275, Mithat Paşa Caddesi’nde ise 3 bin 570 metrekare alanda ekiplerimiz asfaltlama çalışması gerçekleştiriyor. Eski asfalt kazınarak hızlı bir şekilde yol ve kaldırım çalışmalarımız tamamlanacak. Altyapı çalışmaları mühendislik çalışmalarıdır ve maliyetli projelerdir. Bakanlıklardan onayı gelir gelmez de hazırlık çalışmaları başlayacak. Altyapı çalışmalarımız bir plan dahilinde devam ediyor. Hiç kimse endişe etmesin, süreç tamamlandığında büyük bir altyapı hamlesi olacak” ifadelerini kullandı. Başkan Özcan, çalışmalarda verdiği destekten dolayı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. 
AFETTE DEVRİLEN 30 AĞAÇ KESİLDİ 
Geçen hafta Nazilli’de yaşanan afet sırasında devrilen ağaçların kesilerek yerinden kaldırıldığını, tehlike arz edenlerin de kesilmesi için Orman İşletme Müdürlüğü’yle görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Özcan, “Afette yaklaşık 30 çam ağacı devrildi. Bunların aynı yerine ağaç diktik. Tabii yeni dikilen ağaçlarımız ilçemizi temsil eden turunç ağacı oldu. Hiçbir ağaç zarar görmesin diye iyi bir inceleme yapıyoruz. Tabii bunun yanı sıra hiçbir vatandaşımız zarar görmesin diye de tehlike arz edenlerin gerek budaması, gerekse de kesimini yapıyoruz. Ama yerlerine yenilerini dikmek şartıyla” diye konuştu.


 

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

“Seçim sonucu Cumhur İttifakı’nı perçinlemeli”Önceki Haber

“Seçim sonucu Cumhur İttifakı’nı perçinl...

Kazada yaralanan kediyi hayata döndürdüSonraki Haber

Kazada yaralanan kediyi hayata döndürdü

Yorum Yazın

Oda başkanı, işgaliye yasağına destek verdi
Nazillili eski muhtar sevenlerini korkuttu
Nazilli Baro Temsilciliği’nden 600 kişilik aşure
Beşeylül Ortaokulu’nda İlköğretim Haftası kutlandı
Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’

Başka haber bulunmuyor!