Başkan Özcan huzurevindeki babaları unutmadı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Özcan huzurevindeki babaları unutmadı
Babalar günü nedeniyle Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Haluk Alıcık Huzurevini ziyaret etti. Burada huzurevi sakinlerinin babalar gününü kutlayan başkan Özcan, her birine hediye dağıttı.  

Nazilli’de Yeşil Mahallede bulunan Haluk Alıcık Huzurevi’ni ziyaret eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve beraberindekiler burada yaşayan babaların babalar gününü kutladı. Sohbet etme imkanı da bulan Başkan Kürşat Engin Özcan, huzurevi sakinleriyle birlikte babalar gününe özel pasta kesti. Başkan Özcan’ı ziyarette Aydın Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Seyfi Bozçevik, Haluk Alıcık Huzurevi Müdürü Şevket Duman, Nazilli Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Fatih Demir eşlik etti. Ziyarette pasta kesiminde Aydın Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Seyfi Bozçevik, Haluk Huzurevi Müdürü Şevket Duman’a başarılı çalışmalarından dolayı başarı belgesi takdim etti.
“BABA KAVRAMI BİZDE YURTTUR DEVLETTİR”
Büyüklerimizin yanında olmak çok güzel bir duygu diyen Başkan Özcan, “Bugünlere gelmemizde katkısı bulunan yaşça büyüklerimizi ve kıdemlilerimizi böyle günlerde yanlarında olmak büyük mutluluk veriyor. Kıymet bilmek lazım ki sizin de kıymetiniz bilinsin hem Nazilli olarak hem de birey olarak büyüklerimizin yanında olmak çok güzel bir duygu. Baba kavramı bizde yurttur, Devlettir, büyüklüktür bugünlere gelmemizde katkısı bulunan bütün babalarımızın babalar günü kutlu olsun. Bugünler kıymetli günler bizde bu günde bizi kabul ettikleri için babalarımıza ve müdürümüze çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Huzurevi sakinlerinden Aydınspor ve Nazillispor'un eski takım kaptanı Aktay Atilla, Özcan’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Atilla, “1968 de Aydınspor ve Nazillispor takım Kaptanlığını yaptım. Şimdi huzur evindeyim. Bugün bizi yalnız bırakmadıkları için çok mutluyum. Ziyaretlerinden dolayı Nazilli Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederim” dedi.


 

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

Kuyucaklılar Ebru ve babası için kan verdiÖnceki Haber

Kuyucaklılar Ebru ve babası için kan ver...

Çocuk istismarına Nazilli’den ses yükselttilerSonraki Haber

Çocuk istismarına Nazilli’den ses yüksel...

Yorum Yazın

Oda başkanı, işgaliye yasağına destek verdi
Nazillili eski muhtar sevenlerini korkuttu
Nazilli Baro Temsilciliği’nden 600 kişilik aşure
Beşeylül Ortaokulu’nda İlköğretim Haftası kutlandı
Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’

Başka haber bulunmuyor!