Başkan Özcan, İmamoğlu'na destek isteyecek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Özcan, İmamoğlu'na destek isteyecek
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, siyasi kurmaylarıyla birlikte İstanbul’a giderek 23 Haziran seçimlerinde Millet İttifakı’nın adayı Ekrem İmamoğlu için çalışmalara katılacak. Başkan Özcan ayrıca Pazar günü Sultanbeyli’deki bir okulda Hukuk İşleri Sorumlusu olarak görev yapacak.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan kurmaylarıyla birlikte Millet İttifakı’nın adayı Ekrem İmamoğlu için çalışmak üzere İstanbul’a gidiyor. Başkan Özcan’la birlikte Belediye Başkan Yardımcısı CHP’li Mert Öreroğlu, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, Nazilli Belediye Meclisi Başkan Vekili Soner Yelkovan ve Başkan Özcan’ın danışmanlarından Kerem Yıldırım da bugün öğleden sonra İstanbul’a gitmek üzere yola çıkacak. Nazilli heyeti İmamoğlu’nun kampanyasında çalışmak üzere 5 Haziran’da İstanbul’a giden CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim’le birlikte Sultanbeyli’de çalışacak.

İMAMOĞLU VE AKŞENER’LE BULUŞACAKLAR

Bugün öğleden sonra İstanbul’a hareket edecek olan Nazilli heyeti, Sultanbeyli’de Serkan Sevim ile birlikte çalışmaları yürütecek. Heyet, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Millet İttifakı’nın İstanbul Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun Sultanbeyli’de yapacağı seçim çalışmasında iki liderle bir araya gelecek. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 23 Haziran’da Sultanbeyli’deki bir okulda Hukuk İşleri Sorumlusu olarak görev yapacak.

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
"Çiftçinin zararı karşılanacak"Önceki Haber

"Çiftçinin zararı karşılanacak"

Otomobilin alt kısmına giren yılan korkuttuSonraki Haber

Otomobilin alt kısmına giren yılan korku...

Yorum Yazın

Nazilli’de yağmur hayatı olumsuz etkiledi
Millet İttifakı Doğu Bölgesi Koordinasyon toplantısı yapıldı
Melisa öğretmen şiir kategorisinde yarışacak
Şehit polisin annesi ebediyete uğurlandı
Aydın inciri Somali’ye umut oldu
KAR-YAK Madencilik törenle açıldı
İYİ Partililerden can dostlara mama ve su
Naz-Naz transferde hız kesmiyor
Başkanlar kurulunda önemli karalar alındı
British Town Dil ve Bemar Kariyer Okulları Kamu-Sen’le eğitim protokolü imzaladı

Başka haber bulunmuyor!