Başkan Özcan, yılların sorununu kepçeyle çözdü

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Özcan, yılların sorununu kepçeyle çözdü
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Zafer Mahallesi 1717 Sokakta yol ortasında kalan taşınmazı kepçeyle yıkarak yıllardır süren sorunu çözüme ulaştırdı.  

Zafer Mahallesinde 18 uygulaması sonrası yol ortasında kalan taşınmaz sorunu çözüldü. Başkan Özcan, beraberindeki Belediye Başkan Vekili Soner Yelkovan, Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Mutlu ve Fen İşleri Müdürü Sevkan Pekuğur ile çalışmaları yerinde inceledi. Göreve geldiklerinden bu yana projeleri kararlı ve hızlı bir şekilde hayata geçirdiklerini söyleyen Özcan, ilk günden itibaren trafik kazası riskinin bulunduğu yolların yenilenmesi hususunda önemli adımlar attıklarını belirtti. Özcan, Dallıca Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi ile Yeşil Mahalle 666 Sokakta gerçekleştirilen yol çalışmalarını hatırlattı. 
  “DAHA İYİSİNİ YAPMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
  Zafer Mahallesi 1717 Sokakta Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan yıkım ve yol yenileme çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını belirten Başkan Özcan, “Bugün mesaimize Zafer Mahallemizde başladık. 18 uygulaması ile yol ortasında kalan taşınmazın yıkımını bizzat gerçekleştirdik ve yol sorununu çözüme kavuşturduk. Sahadaki ekiplerimiz gerekli incelemeleri yaparak ihtiyaç ivediliğine göre bir plan dahilinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyor. İlçemiz genelinde tüm ekip arkadaşlarımızla hummalı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Nazilli'mizde her gün daha iyisini yapmak için çalışıyoruz” diye konuştu.
  “MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN ÖZCAN’A TEŞEKKÜR”
  Çalışmaları yakından takip eden Zafer Mahallesi sakinleri, “Başkanımıza ve belediye ekiplerine teşekkür ediyoruz. İlçemizin trafik sorunu olan yollarından bir tanesiydi. Başkanımız kepçenin başına geçerek evi kendisi yıktı. Sonra hepimizle tek tek sohbet etti. Samimiyetinden ve güler yüzünden dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak:HABER MERKEZİ

Nazilli’de yüzme havuzu Pazartesi açılıyorÖnceki Haber

Nazilli’de yüzme havuzu Pazartesi açılıy...

NTO, İstanbul Yapı Fuarı'na katıldıSonraki Haber

NTO, İstanbul Yapı Fuarı'na katıldı

Yorum Yazın

NAZENDER’de Halil Şener dönemi
İYİ Parti kadınların yanında
Alp’ler sertifikalarını Başkan Özcan’ın elinden aldı
Efeler’de sivrisineklerle yoğun mücadele ediliyor
Savaş, “Kıbrıs ile kader birlikteliğimiz ilelebet sürecek”
Emekliler Anıtkabir’i ziyaret etti
Yıldıztepe’de yollar yenileniyor 
Uzman Çavuş Şaraldı toprağa verildi
Günel, yaşlı denizci ile kahvaltıda buluştu 
Sultanhisarlı çiftçilerin beklediği haber geldi

Başka haber bulunmuyor!