Başkan Özcan, YOFDER’in programına katıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Özcan, YOFDER’in programına katıldı
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Yöresel Oyunlar, Folkloru Destekleme ve Yaşatma Derneği (YOFDER) tarafından Mehmet Yüzügüler Tiyatro Salonu’nda düzenlenen programa katıldı.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, eşi Aslı Özcan ve İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, Nazilli Yöresel Oyunlar, Folkloru Destekleme ve Yaşatma Derneği’nin Mehmet Yüzügüler Tiyatro Salonu’nda düzenlendiği programa katıldı. Türk kültürünün yaşatılması ve geliştirilmesinin büyük önem taşıdığına dikkat çeken Başkan Özcan, “Kültürümüzün devamını sağladıkları, bizlere bu coşkuyu yaşattıkları için Nazilli Yöresel Oyunlar, Folkloru Destekleme ve Yaşatma Derneğimize çok teşekkür ediyorum. Başarıları daim olsun. İnşallah bu gençlerimiz hayatta da başarılı olacaklardır” diye konuştu.

BAŞKAN ÖZCAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Desteklerinden dolayı Başkan Özcan’a plaket takdim eden YOFDER Başkanı Gülay Sezer, “Nazilli’de 14 yıldır faaliyet gösteren derneğimizin son gala gecesini yaptık. Türk kültürünün önemli bir dalı olan Türk halk oyunlarını yaşatmak ve yaygınlaştırmak için kurulan derneğimizde pek çok başarıya imza attık. Dileğimiz Türk halk oyunlarına sahip çıkılması. Bu gecemizde yanımızda olan ve bizlere destek veren başkanımıza ve değerli misafirlerimize teşekkür ediyorum” sözlerini kaydetti.

Kaynak:HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler:
Nazilli'de 'tatlı' telaşÖnceki Haber

Nazilli'de 'tatlı' telaş

Kuyucak'ta kiraz üreticilerine eğitimSonraki Haber

Kuyucak'ta kiraz üreticilerine eğitim

Yorum Yazın

Özgen Türker özür diledi
Nazilli’de 27 bin 500 öğrencinin karne heyecanı
Nazilli’de Zeynep Dizdar coşkusu
Kayran Ortaokulu öğrencileri projelerini sergiledi
Nazilli’de liseli gençlerden alkışlanacak hareket
Nazilli’de protokol kuralları anlatıldı 
Nazilli’de kiraz bereketi 
“Faturanın Nazilli basınına kesilmesi tam bir talihsizlik”
Nazilli'de işgaliye ücretinin arttırılmasına tepki
“Nazilli Belediyespor'a sahip çıkacağız”

Başka haber bulunmuyor!