Başkan Özcan'a teşekkür ziyareti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Özcan'a teşekkür ziyareti
Nazilli’nin Pınarbaşı Mahallesi’nde 5 dönemdir muhtarlık yapan Mehmet Yılmaz ve azaları, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret ederek plaket takdim etti.

Ziyarette bol bol sohbet eden Başkan Özcan ile Yılmaz, mahallenin sorunlarını ve taleplerini görüşme imkanı yakaladı. 

"KENDİSİNE GÜVENİYORUZ"

Başkan Özcan’a çalışmalarından dolayı teşekkür eden Yılmaz, “Bizler başkanımızdan çok memnunuz. Başkanımızın 5 aydır hizmet etmediği nokta kalmadı. Pınarbaşı Mahallesi olarak eksiklerimizi başkanımıza ilettik. Kendisi en kısa sürede çözüme kavuşturacağını söyledi. Bizler kendisine güveniyoruz, inanıyoruz. Nazilli'miz için en güzel şekilde hizmet edecektir. Allah Nazilli’yi seviyormuş ki, siz belediye reisi seçildiniz. El birliğiyle güzel Nazilli'miz için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

“TÜM EKSİKLİKLERİ TAMAMLAYACAĞIZ”

Bu makama hizmet için geldiklerini dile getiren Başkan Özcan, “Bizler 5 yılda alınan plaketi ilk 5 ayımızda aldık sanırım. Bu da vatandaşımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın, derneklerimizin, esnafımızın, muhtarımızın, büyüklerimizin bizlere güvendiğini ve çalışmalarımızı yakından takip ettiğini gösteriyor. Bizler bu makama hizmet etmek için geldik. Bazı muhtarlarımız 13 yıldır mahallelerinde hiç el değmeyen, hizmet yüzü görmeyen sokaklar olduğunu söylüyor. Biz tüm bu eksiklikleri gidereceğiz. Aldığımız gelir artırıcı tedbirler ve tasarruf tedbirleri ile Nazilli'mize güzel projeler kazandırmaya çalışıyoruz. Bir olur, birlik olursak üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey kalmaz diye düşünüyorum. Sizlerin de desteğiyle Nazilli'mizi hem sosyal, hem de ekonomik anlamda güzel günler bekliyor” dedi.

Kaynak:HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler:
Nazilli’de turizm atağıÖnceki Haber

Nazilli’de turizm atağı

Naz Naz ilk maçına sıkı hazırlanıyorSonraki Haber

Naz Naz ilk maçına sıkı hazırlanıyor

Yorum Yazın

CHP Nazilli’de Kazım Turanlı aday oldu
Nazilli Belediye Meclisi olağanüstü toplandı
Tuncay Ayas, kıyak iddialarını yalanladı
Kaymakam Yalçın’dan, Sağlam’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Nazilli’de aralıklarla 3 gün elektrik kesilecek
NAZENDER’den engelliler okuluna mutfak atölyesi
CHP’li Bülbül’den Cumhurbaşkanlığı’na ek bütçe sorusu
Takmaklı’lar 2 sene sonra Uğur’da
‘Hacı Süleyman Efendi Ödülü’ sahibini buldu
Su samuru kaza kurbanı

Başka haber bulunmuyor!